REKLAMA

Gegužės horoskopas kinų Zodiako ženklams

REKLAMA

Ramus laukimas, gurkšnojant arbatą

Kažkaip šiuo metu viskas klojasi sunkiai, todėl nereikėtų stengtis galva sienos pramušti. Geriau palaukite veiksmams tinkamesnio laiko, o dabar atsipalaiduokite, pabūkite gamtoje.

Juk gegužis pats nuostabiausias metas, kai viskas žaliuoja ir žydi. O dar geriau juo mėgautis su mylimais žmonėmis.

Dabar maži dalykai, dėmesingumo ženklai meilėje reiškia labai daug. Mylimieji, įsiklausykite į vienas kito žodžius, mėgaukitės buvimu dviese, su vaikais ar kaimynais.

Renkite mažas ir dideles šventes sau ir kitiems gamtoje, tada gegužės mėnuo bus nuostabus.

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žiurkė
Su mažai pasiekti daug

Žiurkės mokysis šį mėnesį eiti mažais žingsneliais, o ne lėkti pakniopstomis. Darbe šiuo metu nereikia puoselėti nei didelių lūkesčių, nei planuoti didelių šuolių. Meilės reikaluose būtina pastatyti ausis, įsiklausyti į partnerio žodžius. Šis tai labiau vertins nei didelius mostus. Apskritai šį mėnesį kreipkite dėmesį į detales, palepinkite mylimąjį maloniomis smulkmenomis, dėmesio ženklais, būkite pasirengę jam ar jai padėti neprašomi.

Jautis
Kokybė vietoje kiekybės

Finansiškai šis mėnuo jums bus sėkmingas, jeigu susitelksite į naudingus dalykus. Dabar galite sulaukti viliojančių pasiūlymų, bet dėl daugelio jų net neverta sukti galvos. Tai galioja ne tik darbo, bet ir meilės reikaluose. Kai kuriems Jaučiams dabar kils apetitas permainoms, norėsis pokyčių. Jie gali daug kainuoti (perkeltine ir tiesiogine prasmėmis), todėl apmąstykite, ar jums jų tikrai reikia.

Tigras
Dėmesys detalėms

Gegužį Tigrui įsibėgėti trukdo kasdienybės akmenėliai bėgimo take. Jeigu dabar neturite jokio noro spręsti problemų, kovoti su sunkumais, galite tai gudriai perleisti kitiems, kurie nori pamosuoti alkūnėmis, pakovoti su vėjo malūnais. Meilėje turėtumėte aiškiai parodyti, ko tikitės, ko laukiate iš jums svarbaus asmens. Dideli žodžiai dažnai mažai reiškia, bent jau tikrai mažiau nei nedideli veiksmai.

Kiškis
Pavasario virpesiai

Vieniši ar įsipareigoję Kiškiai šį mėnesį džiaugsis meile. Širdies reikalai šiam kinų Zodiakui klostysis kuo puikiausiai. Tie, kurie meilės žaidime žaidžia sąžiningai, bus už tai apdovanoti su kaupu. Seksis ir kitose gyvenimo srityse. Tik turėtumėte daugiau pasikliauti savo jėgomis, labiau pasitikėti savimi. Tai reiškia, mažiau vadovaukitės kitų nuomone ir patarimais.

Drakonas
Išlaikyti sveiką protą

Šį mėnesį Drakonams geriau susilaikyti nuo aktyvių veiksmų ir skambių pareiškimų. Verčiau klausykite proto balso, o ne emocijų kalbos. Supykę galite persitempti, be reikalo eikvoti jėgas. Kam jums to reikia? Asmeniniame gyvenime ieškokite harmonijos, o suradę stenkitės ją išlaikyti. Svarbu, kad pasiliktumėte sau pakankamai erdvės kvėpuoti. Jeigu jausitės užspausti, imsite spjaudytis ugnimi. Dabar pamirškite idealisto akinius, stenkitės realiai vertinti įvykius ir žmones, tada išvengsite nusivylimų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA