REKLAMA

Tarp kurių Zodiakų seksualinė trauka didžiausia?

REKLAMA

Zodiako dvyliktuke egzistuoja simpatijos ir antipatijos. Temperatūra tarp ženklų gali svyruoti nuo ledinės iki liepsnojančios.

Pažiūrėkime, kokios, pagal astrologus, būtų geriausiai seksualiai suderinamos Zodiako poros.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas–Skorpionas

Avino ženklą valdantis Marsas savo globotinius apdovanoja veiklumu, energija, sąžiningumu, tiesumu. Šio Zodiako atstovai išsiskiria egoistiškumu, siekiu pirmauti visose gyvenimo srityse. Matyt, ne be reikalo Avinas yra pirmas ženklas Zodiako dvyliktuke. Jis gali būti labai žavus, mėgsta atsidurti dėmesio centre. Jam į porą puikiai tinka Skorpionas. Šie du ženklai ne tik turi daug fizinės energijos, yra labai aktyvūs, bet abu – ambicingi ir nepriklausomi. Jie mėgsta eksperimentuoti, o tai ypač praverčia intymiuose reikaluose.

REKLAMA

Тauras–Svarstyklės

Gimusieji po Tauro ženklu dažnai mėgsta patingėti, tačiau šis Zodiakas daug pasiekia, jeigu tik nori. Jam didesnį malonumą teikia galimybės, nei siekis jomis pasinaudoti. Kai nesupranta aplinkinių, jie linkę užsidaryti savyje.  Tauro ženklo atstovai yra draugiški, džiaugsmingai bendraujantys, nors kai kurie, būdami tarp visiškai nepažįstamų žmonių, gali atrodyti nuobodūs, nes bus labai tylūs. Jie įsidrąsina, kai geriau pažįsta tuos, su kuriais bendrauja.

Seksualiniuose reikaluose idealiausias partneris Taurui būtų Svarstyklės. Abu ženklai yra atkaklūs, bet geba eiti į kompromisus. Gali būti, kad šioje poroje dominuos, iniciatyvos imsis Tauras, o santykius emociškai sušildys Svarstyklės. Po šiais ženklais gimusieji poroje vienas kitą tobulai papildo. Jie santykius grindžia partneryste.

Dvyniai–Liūtas

Po Dvynių ženklu gimę žmonės yra žavūs ir nepastovūs, jų nuotaika dažnai keičiasi. Dėl to gali kartais pasielgti visiškai neapgalvotai, netgi kvailai. Jeigu lavinasi, šio ženklo atstovai būna intelektualūs, smalsūs, komunikabilūs, intuityvūs. Kai kurie, pernelyg panirę į juos dominantį reikalą, gali darbuotis iki išsekimo, taip nualindami nervų sistemą ir fizinį kūną.

Geriausiai intymiame gyvenime Dvyniams tinka Liūtas. Siekis ieškoti naujovių lovoje ir patenkinti partnerį sukelia Zodiako karaliaus susižavėjimą. Tik Liūtas neturėtų pernelyg riboti Dvynių laisvės (arba daryti tai išmintingai), kitaip Oro ženklo atstovas gali pasipustyti padus.

Mergelė– Vėžys

Mergelės ženklo atstovai pasižymi analitiniu mąstymu, siekia visuose dalykuose atrasti sistemą, tvarką. Jie yra stebėtojai, pro jų skvarbų žvilgsnį neprasprūsta aplinkinių trūkumai. Jeigu žmonės ima Mergelę erzinti, ji panyra į darbą, kad nieko aplink nepastebėtų. Paprastai šis ženklas mėgsta būti nepriklausomas.

Harmoningus santykius jis gali sukurti su Vėžiu. Santūrioji Mergelė jautriajam Vandens stichijos atstovui suteikia stabilumo, saugumo jausmą. Jeigu partneris pasitiki savo žemiškuoju draugu, poroje jaučiasi labai laimingas. Tada jis geba Mergelei suteikti malonumo lovoje, ši tai moka įvertinti. Šie santykiai gali būti labai harmoningi ir teigiamai veikti abu partnerius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA