REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 05-11 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Gali būti, kad Avinų santykius trikdys ar bent jau visos jų mintys bus užimtos finansiniais reikalais. Laiko meilei liks ne per daugiausiai. Galbūt sieksite gauti paskolą, gal norėsite pirkti nekilnojamojo turto, bet iškils kažkokia kliūtis dėl  jūsų mokumo. Teks gerokai pasukti galvą, kaip tą kliūtį pašalinti.

Tauras. Greičiausiai jums šią savaitę labai trūks laiko, kurį galėtumėte skirti mylimam žmogui. Dabar atrodys, kad „realybė“ žudo švelnius jausmus ar bent gadina tinkamą nuotaiką ir aplinką jiems reikšti. Greičiausiai įtampą jums kels darbo ar su giminaičiais, šeima susiję reikalai. Tam tikros aplinkybės neleis jums susitikti, bet atminkite, kad visos šios kliūtys yra laikinos.

Dvyniai. Šią savaitę jums pavyks patiems kelti sau nuotaiką, padrąsinti save. Jeigu planuojate susitikimą su jus dominančiu nauju žmogumi, galite eiti gerti kavos ir būti tikri, kad pasimatymas praeis puikiai. Greičiausiai pokalbis bus sklandus, be nejaukių tylos akimirkų. Greitai surasite bendrą kalbą, gali būti, kad tam naujam žmogui labai patiks jūsų kalbumas. Jeigu jau turite porą, santykius praturtins jūsų energija ir gyvumas. Dabar seksis lengvai įtikinti partnerį priimti jums patinkančius sprendimus.

Vėžys. Šią savaitę spaus širdį, turėtumėte skirti laiko ir išsiaiškinti kodėl. Galbūt neleidžiate meilei  į ją įeiti? Bijote skausmo ar išdavystės? Žinote, greičiausiai nėra žmogaus šioje Žemėje, kurio širdis nebūtų buvusi bent kartą sudaužyta. Baisiausias dalykas būtų, jei daugiau neišdrįstume pasitikėti kitais žmonėmis ir leisti meilei užpildyti mūsų kūno, proto ir sielos. Įveikite skausmą, atsisveikinkite su juo. Išdrįskite atverti širdį naujai meilei.

REKLAMA

Liūtas. Jeigu šią savaitę labai norėsite pasilinksminti, romantiškai leisti laiką, jums tereikia šiuos norus išsakyti savo aplinkoje ir jie bus išgirsti. Savaitės pradžioje Merkurijus, komunikacijos planeta, įeis į jūsų astrologinio būsto Draugystės sektorių, ten pasiliks iki gegužės 29 d. Jeigu esate vieniši, dabar palanku ieškoti pažinčių internete arba paprašyti draugų, kad supažindintų su simpatiškais draugais ar pažįstamais. Eikite į susitikimus, susibūrimus, ten galite sutikti įdomų žmogų.

Mergelė. Šią savaitę su mylimuoju sunkiai seksis kalbėti religinėmis, filosofinėmis arba mokymosi, tobulinimosi temomis. Nors labai norėsite pasigirti ar pasipasakoti apie ateities planus, jūsų mylimasis nebus dabar tam atidus. Galite sulaukti pastabų ar kritikos, kuri jums visai nepatiks. Ypač jeigu jūsų karjera, esama ar būsima, susijusi su rašymu. Geriau šią savaitę padarykite sau paslaugą ir pokalbio jums svarbia tema nepradėkite, nes taip patys sau „užsidirbsite“ galvos skausmą.

Svarstyklės. Karo, seksualinio potraukio ir veiklos planeta Marsas vis dar juda atgal jūsų ženkle. Dabar turite savyje atrasti drąsos, kad sugebėtumėte kovoti už tai, kas jums svarbu santykiuose. Tai nėra lengva, nes vien žodis „kova“ jums nepatinka. Tai ne jūsų bendravimo stilius. Tiesiog nebūtina kariauti su tankais ir naikintuvais, tereikia ramiai apginti jums svarbius dalykus. Brutali jėga nėra tinkamas atsakymas. Dabar geriausiai veiks pasyvi rezistencija. Taip išvarginsite „priešininką“ ir tada galėsite tikėtis proveržio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA