REKLAMA

Vyriškumo barometras pagal Zodiaką

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS. Šio ženklo vyras mėgsta iššūkius. Jis yra impulsyvus, ryžtingas ir tiesus. Marso valdomas Avino ženklas laikomas bene vyriškiausiu Zodiake. Jis iš prigimties yra kovotojas, užkariautojas, pionierius. Jei kas patraukia jo dėmesį, Avinas nori tai gauti kuo greičiau.

Viengungio džiaugsmai

Avinas yra nepriklausomas, savimi pasitikintis vienišius. Jam patinka viengungio gyvenimas, taip jis gali geriausiai išsišėlti, pajausti tikrą medžioklės skonį, pažindamas priešingą lytį ir ją užkariaudamas. Jo širdis ima sparčiau plakti, kai akiratyje atsiduria dėmesio verta moteris. Jos pasipriešinimas tik didina Avino ženklo vyro susidomėjimą. Jis atkakliai šalina kliūtis iš kelio, kad gautų tą, kurios geidžia.

Erotika ir seksas

REKLAMA

Paprastai šio ženklo atstovas yra tipiškas vyras, kartais – agresyvokas. Jeigu ko nori, turi gauti tuojau pat. Jis greitai seksualiai susijaudina, todėl šiam vyrui patinka intensyvus seksas be ilgų žaidimų. Avino ženklo atstovui būdingas spontaniškumas. Kuo sunkiau pasiekiama moteris, tuo labiau ji jaudina. Šis vyras jai nemeluos, nesirangys, nesiraitys aplinkui, kabindamas makaronus ant ausų, bet eis tiesiai prie reikalo.  Avinas yra aistringas, spontaniškas sekso partneris, bet gali būti ir egoistiškas.

Meilė ir partnerystė

Kai situacija tampa rimta ir Avinas įsimyli, dažniausiai jis susiranda patrakusią moterį, su kuria galėtų išsiruošti netgi arklių vogti. Rutina, nuspėjamumas mažina Avino susidomėjimą savo moterimi, jis tampa neramus, aikštingas. Paprastai šio ženklo atstovas poroje nori būti lyderis, kuriuo žavimasi. Avinas myli aistringai.

Šeima ir vaikai

Paprastai Avino ženklo vyras turi nusistatęs aiškius tikslus ir jų siekia. Kai jau ragus kiek apsidaužo ir susiranda sau tinkamą moterį, jis tampa vyru, kuriuo galima pasitikėti. Jis laikosi duoto žodžio – jei pažadėjo, tikrai padarys. Avinui tai yra garbės reikalas. Šeimoje jis turi būti galva, priimti sprendimus, kovoti su sunkumais. Jis niekada nesiskųs, bet jam būtinas šeimos narių pasitikėjimas ir palaikymas. Paprastai vaikams jų tėvas, gimęs po Avino ženklu, yra vyriškumo, ištvermės, drąsos pavyzdys.

TAURAS. Šio ženklo vyras gyvenime laikosi vienos svarbiausios taisyklės – neskubėti. Jis tik tada išsijudina, kai jį kas erzina, puola, stumdo. Bet kai Tauras pajuda, tada jau eina į priekį su tokia jėga, kad geriau nepasipainiotum be reikalo jo kelyje. Jis yra ypač ištvermingas, kantrus, sugeba sukurti saugumą sau ir aplinkiniams, jam svarbiems žmonėms. Greičiausiai jau Zodiako legenda tapo Tauro gebėjimas nardyti materialiame pasaulyje, rūpintis žemiškomis gėrybėmis ir pinigais.  Šis vyras yra taikus, bet ne pastumdėlis. Kantriai kentės, bet atakuos su tokia jėga, kad įkyruoliai, erzintojai ar šiaip piktavaliai antrąkart prie jo artintis nedrįs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA