REKLAMA

Automobilio charakteris pagal numerologus

REKLAMA

Pagal jums skirtą (ar pasirinktą) automobilio registracijos numerį numerologai gali spręsti apie jūsų transporto priemonės „charakterį“ ir kaip ši veiks vairuotoją.

Kaip skaičiuoti?

Pavyzdys.

Jei automobilio registracijos numeris yra 363, turite sudėti visus dėmenis iki vienaženklio skaičiaus. Tarkime, 3+6+3=12. Vienaženklį gausite sudėję 1+2=3. Jūsų automobilio skaitmuo yra trejetas.

Automobilio charakterio skaitmuo

REKLAMA

1

Jeigu jūsų automobilį veikia vieneto energija, būkite tikri, kad ne jūs jį vairuosite, o jis jus. Šiai transporto priemonei turėsite skirti daugiau dėmesio, nei tikėjotės. Jums vis norėsis ką nors šiame automobilyje tobulinti, pataisyti, gerinti.

Keisite naujas padangas ir lietus ratlankius, gal net „tiuninguosite“, gal ant lempų užkabinsite „blakstienas“, žodžiu, visokiais būdais norėsite ją suasmeninti ir pagražinti. Šis automobilis turi būti pats gražiausias ir tobuliausias pasaulyje. Gal net sugalvosite su juo dalyvauti kokiuose konkursuose, lenktynėse („draguose“). Greičiausiai ši mašina ilgai jums tarnaus, jei tinkamai prižiūrėsite ją ir saugosite.

2

Automobilis, kurio skaitmuo yra dvejetas, bus tikras šeimininko pagalbininkas. Jis niekada nenuvils, užsikurs per šalčius, neužges pusiaukelėje, ištikimai tarnaus ir darbuojantis, ir laisvalaikiu. Ši mašina vairuotojui taps ne tik patikima transporto priemone, bet tikru draugu. Be to, automobilis, kurio skaitmuo 2, paprastai būna patogus, bent jau jį pasirinkusiam šeimininkui.

Tačiau dvejeto charakteriui būdingos tam tikros savybės. Tarkime, šio skaitmens valdomai mašinai patinka, kai su ja vairuotojas šnekučiuojasi. Jeigu dar nedavėte savo keturračiui draugeliui vardo, galite pradėti apie tai galvoti. Būtent šiuo vardu ir kreipkitės į savo automobilį (garsiai ar mintyse, čia jau priklausys nuo jūsų pasitikėjimo savimi). Tiesą sakant, nemažai vairuotojų duoda vardus savo mašinoms, tik ne visi apie tai prisipažįsta. Tiesa, jei esate uždaro būdo ar nedrąsus, šis automobilis padės jums tapti draugiškesniam, noriau bendraujančiam.

3

Jeigu jūsų automobilio skaitmuo yra trys, neskubėkite džiaugtis. Tiesą sakant, jums atiteko kaprizinga gražuolė. Šią transporto priemonę nuolatos reikės remontuoti, ką nors keisti. Gali būti, kad greitai imsite mąstyti, kaip čia jos atsikračius. Jeigu pirkote nenaują, greičiausiai ji jau turėjo galybę šeimininkų. Paprastai, nusipirkus šią mašiną, ir išlenda siurprizai, įvairiausi trūkumai, apie kuriuos buvęs šeimininkas „pamiršo“ pasakyti.

Tačiau ne viskas taip jau blogai. Trejetu pažymėtas automobilis labai tinka šeimai. Jeigu ši mašina vežios ne tik jus, bet ir jūsų sutuoktinę ar sutuoktinį su mažyliu, greičiausiai taps atsakinga ir tarnaus iki tol, kol šeima pagausės ir jai prireiks didesnės transporto priemonės.

4

Ketverto valdomu automobiliu galima pasitikėti ekstremaliose, kraštutinėse situacijose. Ši mašina susidoros su sunkiausiomis kliūtimis, užduotimis. Užtat standartinėse situacijose gali imti ir užstrigti, neįsijungti, neveikti. Šiam automobiliui nuobodu, kai viskas vyksta sklandžiai, ramiai, todėl šitaip pareikalauja sau daugiau dėmesio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA