REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 12–18 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Kad ir kaip stengtumėtės, šią savaitę asmeniniuose (meilės) reikaluose neišvengsite nusivylimų. Įsipareigojusieji jaus augantį nepasitenkinimą esamais santykiais, tačiau neturės minčių, kaip juos pataisyti. Kuo labiau jums norėsis kontroliuoti mylimąjį, tuo stipriau jis ar ji stums jus šalin, priešinsis arba užsidarys savyje. Kartais turite paleisti (žmogų ar situaciją), leisti įvykiams vystytis sava vaga.

Tauras. Ši savaitė bus sunki tiems Taurams, kurie yra įsipainioję į slaptus romanus, ypač tarnybinius. Gal kažkas iš įmonės, kurioje dirbate, sužinos apie jūsų slaptus meilės reikalus ir grasins tai paviešinti? Susitarti su šiuo žmogumi gali būti sunku, nes jis kažkaip bus susijęs su jumis ar jūsų slaptu mylimuoju (galbūt šis asmuo kažkurį iš jūsų yra įsižiūrėjęs ir nori paviešinti jūsų meilės aferą iš pavydo?). Žodžiu, meilės trikampių ar keturkampių dalyviams lengva nebus, nervų ši savaitė jiems kainuos. Kitiems – be dramų.

Dvyniai. Seksualinis nusivylimas pasieks piką. Galbūt nuspręsite nutraukti santykius su partneriu, nes paaiškės, kad šis ryšys jūsų abiejų netenkina. Tačiau jeigu jus sieja stipri meilė, nepaisydami sunkumų kliausitės viltimi, kad dar įmanoma santykius išsaugoti. Gal reikėtų kreiptis į santykių ar intymių reikalų specialistą? Jeigu norite vaiko, bet nepavyksta pastoti ir apėmė neviltis, vėlgi, ieškokite geriausio šios srities mediko ir mėginkite atrasti jūsų porai tinkamiausią išeitį. 

Vėžys. Darbas šią savaitę trukdys sutelkti dėmesį į širdies reikalus. Savaitės viduryje partneris arba naujoji simpatija, su kuriuo pradėjote susitikinėti, iškels jums ultimatumą, kuris vers persidėlioti prioritetus. Taigi, kiek svarbūs jums yra (šie) santykiai? Jeigu juos vertinate lygiai taip pat, kaip ir savo karjerą, tada laikas kažką keisti, kad jums svarbus žmogus pajaustų jūsų atsidavimą jam ir jūsų ryšį. Tai nebus lengva, bet įmanoma. Pasikalbėkite su vadovu, tam tinkamas laikas bus ketvirtadienį. Paprašykite kelių laisvadienių ir maloniai nustebinkite jums svarbų žmogų, skirdami jam visą savo laiką ir dėmesį.

REKLAMA

Liūtas. Greičiausiai šią savaitę jūsų laukia sunkus pokalbis, susijęs su asmeniniais reikalais. Jei įmanoma, pasistenkite jį atidėti iki kitos savaitės pradžios. Tikėtina, tada ir žvaigždės jums bus palankesnės, lengviau seksis susikalbėti. Jeigu kalbėtis norite su nauju pažįstamu ar draugu, kuriam pajautėte romantiškus jausmus, palaukite kitos savaitės ketvirtadienio. Gal ir atrodo keistas toks atidėliojimas, bet patys žinote – tinkamu laiku ištarti žodžiai šimtąkart paveikesni.

Mergelė. Meilė, seksas, pinigai, valdžia. Štai tokios rimtos jūsų šios savaitės nuotaikos. Tiesa, tai nereiškia, kad su šiomis sritimis susiję reikalai klostysis labai sklandžiai, gali būti, kad kaip tik pareikalaus jūsų dėmesio. Savaitgalį, jeigu esate įsipareigoję, su partneriu aiškinsitės, ar tinkamai tvarkote bendrus pinigus. Naujai įsimylėjusieji ar susipažinusieji mąstys, ar jie pasirengę susisieti kūniškai ir emociškai. Nors labai to norėsite, tam laikas dar nėra tinkamas, vertėtų šiek tiek luktelėti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA