REKLAMA

Ar pinigai jus myli?

REKLAMA

Numerologai įsitikinę, kad jūsų Turto skaitmuo parodo, ar pinigai patys teka jums į rankas, ar mokate juos priimti, su jais elgtis?

Kaip apskaičiuoti?

Pavyzdžiui, jeigu žmogus gimė 1976 04 14, jam reikia sudėti visus datos skaičius: 1+9+7+6+0+4+1+4=32. Sumuojame iki vienaženklio skaičiaus, taigi, gausime 3+2=5. Jo turto skaitmuo yra penki.

Pastaba: jeigu gavote skaitmenis 11 arba 22, jų skaičiuoti iki vienaženklio nereikia. Šie du skaitmenys yra labai stiprūs ir jiems skirti atskiri paaiškinimai.

1

REKLAMA

Turto skaitmenį vienetą turi tie, kurie eina priekyje, tikrai ne iš paskos. Dirbate kitiems ar sau, vis tiek esate vadovas ar užimate vadovaujamas pareigas, nes jums sunku vykdyti kitų žmonių nurodymus. Norėdami į savo gyvenimą pritraukti pinigų, turite judėti, jūsų gyvenimo būdas privalo būti aktyvus, energingas. Taip pat privalote būti lojalūs žmonėms, su kuriais dirbate, taip pat puoselėti humoro jausmą.

Visada per dieną imkitės darbų, kuriuos galite užbaigti ir nepalikinėkite nebaigtų. Sėkmingiausia jūsų savaitės diena – trečiadienis, todėl šią dieną planuokite pačius svarbiausius susitikimus. Tai jums padės gauti greitų finansinių susitikimo rezultatų. Tie, kurių Turto skaitmuo yra vienetas, turi būti pasitikintys savimi, išdidūs, valingi, gebantys  užbaigti pradėtus darbus, tada pinigai juos mylės.

Pinigus atstumsite, jeigu elgsitės egoistiškai, nesirūpinsite aplinkiniais, juos niekinsite ar žeminsite, girsitės, tingėsite.

2

Dvejeto valdomi žmonės privalo dirbti su bendraminčiais. Labai retais atvejais tokį Turto skaitmenį turintieji turtus susikrauna dirbdami pavieniui. Privalote ugdyti bendruomeniškumą, draugiškumą, rūpintis kolegomis, pavaldiniais ir gerai su jais elgtis. Gebėjimas išlaikyti ramybę, diplomatiškumo ugdymas padės jums susikurti energiją, pritraukiančią pinigus.

Daugeliui dvejetų turtus pavyksta susikrauti per namus, šeimą, artimus žmones, sutuoktinius. Arba jų darbas kažkaip gali būti susijęs su namais ar šeima. Kai pasirašinėsite sutartis, rašiklį laikykite dviem pirštais. Lavinkitės, kad su laiku greitai mokėtumėte tai padaryti. Tai padės pritraukti jums palankius pinigų srautus.

Turto skaitmenį du turintieji juos atgrasys, jeigu netinkamai elgsis su aplinkiniais, per jautriai, per emocingai reaguos, kuklinsis, nemokės tinkamai bendrauti, negebės rizikuoti, patys sau kenks, jeigu save naikins iš vidaus neigiamais įpročiais, bailumu, bevališkumu.

3

Jeigu jūsų Turto skaitmuo yra trejetas, greičiausiai pasižymite dideliu entuziazmu, įgimtu gebėjimu džiaugtis ir jaustis laimingiems. Dažniausiai jūs kažkokiu būdu gebate pritraukti ir finansinę sėkmę. Kita vertus, šio skaitmens valdomi žmonės moka džiaugtis tuo, ką turi. Norėdami padidinti turtus, finansinę sėkmę, panaudokite įgimtą intuiciją.

Esate energingi, įvairiapusiai, intelektualūs, optimistiški, todėl natūraliai tampate lyderiais. Jums būtina ugdyti oratorinius gebėjimus, valdyti žodį ir balsą, mokytis sklandžiai reikšti mintis tiek žodžiu, tiek raštu priešais mažesnę ar didelę auditoriją, netgi ant scenos. Taip pat vystykite fantaziją, kūrybingumą, naudokite tai sąmoningai, tai pravers jums visur, kad ir kokio darbo imtumėtės. Taip sulauksite finansinės sėkmės, ypač intelektualinėje veikloje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA