REKLAMA

Atraskite savo Zodiako ženklo šešėlį

REKLAMA

Jeigu bent šiek tiek domitės horoskopais, žinote, kokie dvylika ženklų sudaro Zodiaką.

Jei kiek labiau gilinatės, galite ir paspėlioti, pagal apibendrintus ženklo bruožus atpažinti tam tikru metu gimusį žmogų.

Bet ar jums teko girdėti apie šešėlį, kuris lydi kiekvieną iš dvylikos horoskopo ženklų?

Gebėjimas atpažinti, kad nusiritai į tamsiąją Zodiako pusę, jau yra pusė darbo, tada galima ieškoti kelių grįžti į šviesą. Pabandom?

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

REKLAMA

Saulė ir šešėlis

Paprastai tariant, šešėlis yra užduotis, kurią jums reikia atlikti. Gal labiau paaiškės, jei pasakysime paslaptingą žodį „karma“. Tokius šešėlius nagrinėja vadinamoji karminė astrologija. Šios srities astrologai įsitikinę, kad į pasaulį ateiname ne šiaip sau pabūti, o turime atlikti, spręsti tam tikras užduotis, uždavinius. Dažnai jų gauname ne vieną.

Saulė per metus nesustodama keliauja per dangų ir kas mėnesį vis pereina į vieną iš dvylikos Zodiako ženklų. Ji tarsi apšviečia tą ženklą, kuris ir priskiriamas mūsų žvaigždišku globėju. Taigi mūsų užduotis vystyti gerąsias, šviesiąsias, Saulės nutviekstas to ženklo savybes ir saugotis to ženklo metamo šešėlio.

Kas tai yra? Iškreipta energija, neigiamos, tamsios Zodiako savybės. Jeigu įėjote į šešėlį ir stiprinate juodas savybes, šią šešėlio „ligą“ išduoda tam tikri simptomai.

Zodiako ženklų šešėliai

Avinas. Jeigu pažįstate tokį šio ženklo atstovą, kuris visiškai nesugeba ramiai, atsisėdęs atlikti kokios nors užduoties, kuris puola nuo vieno darbo prie kito, nuo vieno malonumo prie dar malonesnio, mėgsta vadovauti, kontroliuoti, o gal yra tikras namų despotas? Deja, bet tokie Avino ženklo atstovai nėra retenybė. Jie yra atsidūrę šešėlinėje savo Zodiako pusėje. Astrologiniais terminais kalbant, šis žmogus iškreipia, netinkamai panaudoja Saulės šiam ženklui suteiktą energiją.

Teisingai priimti Avino energiją, vadinasi, būti ištvermingu ir kantriu lyderiu, pionieriumi, žmonijos progreso garantu. Avinas yra žavus karys. Šviesos karys.

Tauras. Štai šis ženklas turi kitokį šešėlį. Ar teko sutikto po Tauro Zodiaku gimusį žmogų, kuris nesidomi niekuo, kas vyksta už jo „žemės lopinėlio“ ribų, už jo namų sienų? Jis nenori daryti nieko, tik kas gyvybiškai būtina, ko neįmanoma išvengti. Jis yra tingus, tik ieško, kaip čia pailsėti ir atsipalaiduoti. Štai toks jo vienintelis „gyvybiškai“ svarbus užsiėmimas. Tai yra Tauro šešėlis. Šis yra gana paprastai atpažįstamas, bet yra ir sunkesnė „ligos“ forma. Tauras, kuris ieško kraštutinių situacijų ir emocijų, nes tik tada jaučiasi gyvas.

Tauro užduotis – būti tvirtam (ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai), valingam, patikimam, atsidavusiam, sugebančiam traukti sunkų vežimą, pramušančiu sienas, kartais – net istorines, geba keisti istoriją. Štai tokia yra šviesioji, saulėta, šio ženklo pusė.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA