REKLAMA

Moteriškumo matuoklis pagal Zodiaką

REKLAMA

Taigi apie vyrus ir jų testosterono lygį Zodiake jau papasakojome. Apie tai galite paskaityti čia.

Kaip atrodo dvylika moterų portretų pagal žvaigždes?

AVINAS. Ši moteris geba beveik viską. Tik namų šeimininkės pareigų ji vengia. Avino ženklo atstovė sužydi, kai imasi iniciatyvos, siekia ką nors pradėti, pakeisti. Tai yra moteris kovotoja, ji yra drąsi, moka įtikinėti ir daryti kitiems įtaką. Kliūtys kelyje jos negąsdina, atranda būdų jas įveikti dėl savęs ir kitų, kurie eina kartu.

Vienišės džiaugsmai
Vyrai, kurie paprastai imasi gelbėtojo ar saugotojo vaidmens, kelia jai konkurenciją. Todėl su tokiais ji neprasideda. Avino ženklo moteris mėgsta flirtuoti, jai patinka romantiški stipriosios lyties atstovai. Tik ne minkštakūniai prisitaikėliai, nedrąsūs kuklūs stebėtojai. Šio ženklo moters dėmesį vyras gali patraukti sąžiningumu, atvirumu, jaudinančiomis idėjomis, entuziazmu. Tai sužadins jos smalsumą. Šiai moteriai reikia veiksmo, ilgos kalbos kelia jai nuobodulį.

Erotika ir seksas
Ji reikalauja daug, bet ir duoda daug, myli iš visos širdies. Avino Zodiako atstovė yra sąžininga, impulsyvi, aistringa. Jai patinka spontaniškas seksas, bet su žmogumi, kuris ją domina, sužadina ir kitus jausmus, ne tik aistrą. Lovoje gali tapti laukine kate. Jai nereikia sudėtingų įžangų ar manevrų, seksas turi būti greitais ir su galinga pabaiga.

REKLAMA

Meilė ir partnerystė
Ji gali būti aistringa ir nepriklausoma. Bet kai Avino ženklo moteris įsimyli, ji geba tapti vyro įkvėpėja, palaikytoja, kompanione, gali kovoti su juo petys į petį. Jeigu tiki savo išrinktuoju, viską dėl jo padarys. Avino atstovė yra stipri, tiesi, netgi gali būti šaltakraujiška, kai to reikalauja situacija. Dažnai tai būna temperamentinga moteris. Jeigu supykdysi Avino ženklo atstovę, pajausi jos pyktį ir įsiūtį, tyliai kamputyje ji neverks.

Šeima ir vaikai
Nepriklausoma ir laisvę mylinti Avino ženklo atstovė gali puikiai susitvarkyti gyvenimą ir jaustis laiminga nesukūrusi šeimos. Jeigu išteka, susilaukia vaikų, savo atžalas moka palaikyti. Mažieji džiaugiasi tokia mama, nes ji leidžia jiems šėlti, siausti, juk pati žino, kaip tai yra smagu. Vaikus Avino ženklo mama auklėja savarankiškomis asmenybėmis, gebančiomis atlaikyti įvairiausius iššūkius, įgyvendinti savo idėjas, įveikti kliūtis ir aplinkinių pasipriešinimą.

TAURAS. Ją sunku išvesti iš pusiausvyros. Tauro ženklo atstovei svarbu natūralumas, tikrosios vertybės. Tai gali būti ir daiktai, ir žmonės. Jai labai svarbūs draugai, juos brangina, džiaugiasi jų pergalėmis ir išbūna kartu per nuosmukius. Jeigu ko nors Tauro ženklo moteris nemėgsta, tiesiog nebendrauja. „Gyvenk pats ir leisk gyventi kitiems“, – štai toks yra jos devizas. Viskas, ką ji daro, turi būti atlikta gerai ir teikti jai malonumą ar pasitenkinimą. Tauro ženklo moteris geba mėgautis gyvenimu visais pojūčiais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Moteriškumo matuoklis pagal Zodiaką” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA