REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 19–25 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Imsite vėl tvirčiau jausti žemę po kojomis santykių reikaluose. Galbūt kurį laiką mėginote spręsti jums iškilusią problemą, bet viskas buvo veltui, jokių pokyčių nevyko. Nuo šios savaitės pradžios Avinams bus lengva sunkumus spręsti taip, kaip jie yra įpratę: žvelgti baimei į akis, eiti tiesiai prie reikalo, o ne tūpčioti aplinkui.

Tauras. Jei turite partnerį, su juo šią savaitę bendrausite sklandžiai. Kai kuriems Taurams reikės priimti ilgalaikes pasekmes turėsiantį sprendimą, susijusį su meile ir santykių reikalais. Jeigu įmanoma, šį momentą atidėkite iki šeštadienio, tada bus tinkamas laikas pasirašyti sutartis, siekti susitarimo, pasižadėti. Neįsipareigojusieji Taurai taip pat gali tikėtis emociškai gilaus pokalbio su juos dominančiu asmeniu. Nesijaudinkite, viskas bus gerai.

Dvyniai. Nuo kovo pradžios daugelis Dvynių meilės kelyje jautėsi lyg pervargę vairuotojai, jau beknapsintys prie vairo. Kad ir kaip stengėtės dovanoti meilę ir suteikti malonumą, viskas baigdavosi nusivylimu. Dabar jums pradės sektis viską daryti taip, kaip reikia. Vėl sugrįžtate į sėkmingą meilės periodą.

Vėžys. Vienišiai, kurie neseniai pradėjo draugauti, jausis užtikrintai. Jiems nebereikės analizės, aiškinimųsi, gilių psichologinių įžvalgų, kad suprastų – jų širdis yra kupina meilės. Tai, kas dabar vyksta, yra tikra, turi potencijos trukti ilgai. Tie, kurie yra įsipareigoję, šią savaitę tarsi atsidurs triukšmo, sumaišties zonoje. Pasiaiškinkite, dėl ko kyla ginčai arba kas trukdo jums taikiai sugyventi.

REKLAMA

Liūtas. Savaitės pradžioje jausite, kad jau laikas, jums užteks drąsos pradėti pokalbį su partneriu. Pastarosiomis savaitėmis greičiausiai jums trūko tikrumo, nes sunkiai sekėsi bendrauti, susikalbėti. Gera žinia yra ta, kad tam tikros problemos tarsi išgaruos iš jūsų gyvenimo, tiesiog štai taip. Įsimylėjėliams pavyks sulaukti dėmesio, jie bus išklausyti.

Mergelė. Šią savaitę susigrąžinsite pasitikėjimą savimi. Įsimylėjėliai išdrįs save „parduoti“, parodyti, kiek daug gali duoti savo išrinktajam ar išrinktajai. Vienišiams reikėtų pasilikti laisvą nuo darbų šeštadienį ir suplanuoti pasilinksminimą. Eikite į naktinį klubą ar dalyvaukite renginyje, kurį organizuoja draugija, bendraminčių grupė. Ten galite sutikti jums artimą sielą.

Svarstyklės. Jeigu pastaruoju metu jums atrodė, kad meilės reikalai tarsi išsiurbia jūsų energiją, žinokite, jūs neišsigalvojate. Iš tiesų žvaigždės nebuvo jums palankios. Motyvacijos planeta Marsas nuo  kovo 1 dienos judėjo atgal Jūsų ženklu. Svarstyklėms trūko gyvybingumo, energijos, aistros ką nors daryti, kažko siekti. Laimei, Marsas ima judėti tiesiai, todėl jūsų meilės gyvenimas irgi turėtų sugrįžti į sėkmingas vėžes.

Skorpionas. Šią savaitę jausitės užtikrintai ir drąsiai, todėl ryšitės su partneriu žengti į intymias, dar neištyrinėtas teritorijas. Galbūt nuo partnerio ar jums svarbaus žmogaus ką nors slėpėte, dabar nutarsite prisipažinti. Greičiausiai tai nėra nieko, kas galėtų partnerį įžeisti ar įskaudinti, tiesiog jums patiems buvo sunku apie tai kalbėti. Nutarsite išsilaisvinti dabar ir visiems laikams. Jei tai padės atsikratyti vidinės įtampos, laisviau bendrauti su jums svarbiu žmogumi, kodėl ne?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA