REKLAMA

Ar esate patrauklūs priešingai lyčiai?

REKLAMA

Seksualumas yra sunkiai apibūdinamas. Žodis „seksualus“ apskritai yra devalvuotas, nuvertintas, nes seksualios gali būti ir užuolaidos, ir spintos, ir automobilio ratai.

Kas jums yra patrauklus, kuris vyras ar moteris priverčia išplėsti akis, nuo ko papilvė ima trūkčioti ar patankėja kvėpavimas? Jeigu atsakyti nereikėtų garsiai, prieš publiką, sužinotume įdomių dalykų. Kas vienam patrauklu, kito visiškai nejaudina.

Numerologai tikina, kad mūsų gimimo formulėje (datoje) ši savybė yra užprogramuota. Tai nereiškia, kad neįmanoma to šiek tiek pakeisti. Gyvenimo skaitmuo parodo, kad vieni esame seksualesni už kitus, o gal tiesiog kai kuriems žmonėms tai yra svarbiau, o kitiems rūpi mažiau. Jie pernelyg nesuka sau galvos, ar atrodo „sexy“, ar ne.

Kaip apskaičiuoti? Sudėkite visus gimimo datos skaičius. Tarkime, jeigu gimėte 1979 06 26, skaičiuokite taip: 1+9+7+9+0+6+2+6=40. Sumuoti reikia iki vienaženklio skaičiaus nuo 1 iki 9. Šiuo atveju 4+0=4. Šio žmogaus seksualumo skaitmuo yra keturi.

1

REKLAMA

Vienetukai iš aplinkinių išsiskiria dideliu pasitikėjimu savimi. Daugeliui tai asocijuojasi su seksualumu. Toks žmogus jiems atrodo patrauklus. Dažnai Vienetukų ir išvaizda būna pakankamai patraukli, kad atkreiptų į save dėmesį, arba jie tiesiog moka įdomiai, originaliai, skoningai rengtis.

Tačiau lovoje jie gali būti gana egoistiški, rūpinasi pirma patys siekti malonumo, ar partneriui viskas gerai, jiems nelabai svarbu. Vienetai patys mėgsta rodyti iniciatyvą, siekti jiems patikusio žmogaus. Dažnai juos suerzina „kabintojai“, kurie jiems kabinasi ant kaklo. Vyrai su mylima moterimi lovoje elgiasi lyg kokie valdovai, o moterims su Seksualumo skaičiumi 1 patinka dominuoti, dažnai jojikės poza yra jų mėgiamiausia. 

2

Seksualumo skaičių Du turintys žmonės vertina sielų giminystę, susiliejimą, bendrus interesus, pomėgius, dvasinį komfortą, kai būna su priešingos lyties atstovu. Jeigu viso to jų intymiame ryšyje nėra, jų seksualumas pasislepia lyg išgąsdintas vaikas.

Paprastai Dvejetai yra švelnūs, dėmesingi meilužiai, rūpinasi partnerio poreikiais. Žmonėms su šiuo seksualumo skaitmeniu labai svarbus kūniškas kontaktas, prisilietimas. Šiems žmonėms patinka, kai partnerių kūnas (nesvarbu, ar vyro, ar moters) yra depiliuotas, lygus, malonus liesti tiek rankomis, tiek liežuviu.

3

Trejetai mėgsta eksperimentus, naujoves. Jie paprastai dažnai keičia partnerius. Dažnai vienu metu jie turi daug gerbėjų ar simpatijų. Žmonės su seksualumo skaičiumi Trys yra patrauklūs, moka kalbėti, vilioti, gundyti. Jiems dažnai atleidžiama viskas, netgi išdavystė.

Kita vertus, tas jų patrauklumas gali virsti prakeiksmu, nes Trejetai taip išsibarsto, išsitaško, kad nebemoka kurti ilgalaikių santykių, net kai jiems būna pribrendę, jų siekia. Moterys „trejetukininkės“ yra lengvabūdės, o vyrai retai kuria šeimą arba veda daug kartų.

4

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA