REKLAMA

Kaip Zodiako ženklai sprendžia problemas

REKLAMA

Kol esame gyvi, kol gyvename, visada iškils problemų. Jos yra gyvenimo druska.

Negerai, kai jų per daug, bet kai visai nėra, dienos plaukia nuobodžiai, niekas neužveda ir neskatina veikti – irgi nekas.

Įdomu, kaip kinų horoskopo ženklai sugeba suvaldyti krizinę situaciją?

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žiurkė

REKLAMA

Didžiausias šio kinų Zodiako atstovo privalumas yra gyvybingumas – ir sielos, ir kūno. Žiurkė pasitiki savo galva, juk ateis kokia išganinga mintis. Ir tikrai ateina. Žiurkė turi puikią vaizduotę, ši leidžia atrasti neįtikėtinų išeičių iš, atrodytų, beviltiškų situacijų. Tik jai reikia racionalaus patarėjo ar pagalbininko, kad įvertintų galimybę jos idėją tinkamai įgyvendinti.

Jautis

Racionalųjį šio Zodiako atstovą ne taip lengva išvesti iš pusiausvyros. Daugelį sunkumų jis pakelia ramiai, atsipalaidavęs, net pernelyg nesijaudindamas. Jautis ir nesitiki, kad gyvenimas bu lengvas, todėl kliūtys jo netrikdo, negąsdina ir nepykdo. Paprastai šio ženklo atstovas naudoja jau patikrintus ir veikiančius sprendimo būdus. Kartais galima paieškoti alternatyvų, gal situacijai nereikia tiek pastangų, gal ją galima išspręsti lengviau ir paprasčiau?

Tigras

Šis Zodiakas mano, kad yra kiekvienas esame savo laimės (ir nelaimės?) kalvis. Jam sunku susitaikyti su jį užklumpančiais sunkumais, mieliau jaustųsi laimės kūdikiu, kurį šie aplenkia. Kai jau susitaiko su įvykusiu faktu, ima ieškoti kelių, kaip įveikti krizę. Dažnai Tigras sunkumus, kliūtis suvokia kaip galimybę atrasti kažką naujo, netikėto, pereiti į kitą „žaidimo“ lygmenį.

Kiškis 

Net ištikus krizei, užklupus nesėkmėms, Kiškis nepraranda optimizmo. Puiki šio ženklo atstovo savybė – jis geba kitiems įkvėpti tikėjimo, kad viskas bus gerai. Taip pat, ištikus sunkumams, šis Zodiakas būna dosnus, ima dalytis su kitais, kai kiti jo vietoje pataupytų. Dažnai netikėtas, originalus žvilgsnis į situaciją leidžia Kiškiui atrasti tobulą išeitį.

Drakonas

Noras rizikuoti dažnai ir įstumia Drakoną į krizę ar sukelia jam sunkumų. Tačiau ir padeda iš jų išsikapstyti! Kai visi atsitraukia, saugosi, taupo, šis Zodiakas ima ir pastato viską ant kortos. Dažnai jam už drąsą būna atlyginta. Kas nerizikuoja, negeria šampano!

Gyvatė

Šio ženklo atstovas nekenčia netikėtumų, siurprizų. Paprastai jis būna pasirengęs visiems gyvenimo atvejams, todėl krizių ar sunkumų dažnai išvengia. Gyvatė geba stebėti aplinką, rinkti informaciją, ją analizuoti ir užbėgti problemoms už akių.

Arklys

Kai ištinka bėda, Arkliui svarbu suburti artimuosius, draugus, kaimynus ir kartu ieškoti sprendimo. Vienybėje stiprybė – tai yra šio Zodiako šūkis. Dažniausiai jis užsispyręs gina savo poziciją, tada yra tikimybė, kad padarys klaidų. Bet jeigu liks atviras kitai nuomonei ir požiūriui, tikėtina, greičiau išlįs iš lietingo debesies į saulę. Arklio stiprybė – gebėjimas įkvėpti, motyvuoti kitus. Taip jis ir pats įgyja drąsos stoti į akistatą su baimėms ir sunkumais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA