REKLAMA

Birželio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Vasaros pradžia bus palanki visiems Zodiako ženklams, kurie pradės naujus darbus, užsiims mokslais, kurs ilgalaikius projektus.

Ypač gerai seksis tiems, kurių profesinė veikla susijusi su komercija ir finansais.

Santykiuose su priešinga lytimi žmonės bus labiau linkę į apgavystes, todėl naujas pažintis užmegzti patartina labai atsargiai.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

REKLAMA

Vasaros pradžioje Avinui patartina užsiimti problemomis, kurių prisikaupė paskutiniuoju metu. Birželio mėnesį jo laukia daug susitikimų ir įvairių derybų. Bendra jo reikalų situacija pagerės, nors per anksti atsipalaiduoti neverta. Mėnesio pabaigoje jis galės atsikvėpti ramiau.

Birželio mėnesį Avinas bus linkęs į neplanuotas ir nepateisinamas išlaidas. Žvaigždės jam pataria nebūti išlaidžiam, sukauptos lėšos gali praversti kiek vėliau. 

Visus klausimus, susijusius su priešinga lytimi ir santykiais su ja, Avinas nustums į paskutinę vietą. Jam paprasčiausiai neliks laiko naujoms pažintims ir romantiškiems pasimatymams. Jį erzins net bandymai įtraukti į meilės intrigas. Tik išsprendęs savo pagrindines problemas, jis galės atsikvėpti ir nukreipti žvilgsnį į priešingą lytį. Itališkų aistrų nebus, bet romantiška nuotaika atsiras.

TAURAS

Birželio mėnesį Tauras jausis kaip niekada gerai. Jis nestokos gerų idėjų ir užkrės kitus savo entuziazmu. Šis mėnuo Taurui bus palankus pradėti bet kokius naujus darbus ar užsiėmimus. Jis bus patenkintas ir pasitikintis savimi. Aplinkiniai žmonės netruks tai pastebės ir ims linkti prie jo, laikyti jį lyderiu.

Birželio mėnesį Tauras pagaliau galės skinti savo ilgalaikių pastangų vaisius, ypač iš profesinės veiklos. Tai bus palankus metas kurti rimtus ateities planus.

O santykių su priešinga lytimi sferoje viskas klostysis ne taip sklandžiai, kaip jis norėtų. Įsitikinęs savo unikalumu ir patrauklumu, Tauras gali pradėti elgtis per daug arogantiškai, grubiai ar įžūliai. Žinoma, partneris ir gerbėjai nesižavės tokiu jo elgesiu. Vieniši Taurai gali tikėtis trumpalaikių meilės nuotykių, bet nieko daugiau, jei nepasistengs būti dėmesingi ir jautresni kitiems.

DVYNIAI

Birželio mėnesį Dvyniai bus nusiteikę meilės pergalėms. Jų nuotaika bus romantiška, o prigimtinis žavesys neleis likti nepastebėtiems. Tačiau žvaigždės įspėja juos, kad sėkmė meilės fronte jų lauks tik tuo atveju, jeigu jie viską darys ramiai ir be karštligiško skubėjimo. Deja, birželio mėnesį Dvyniai negalės girtis neišsenkama energija, todėl jiems verta patausoti jėgas ir nešvaistyti energijos bergždžiai.

Dvyniams reikėtų birželio mėnesį daugiau ilsėtis ir skirti laiko sau. Bet per daug mėgautis poilsiu irgi neverta, nes gali greitai patekti į tokią situaciją, kai visi svarbūs klausimai bus sprendžiami be jų. Susituokusiems Dvyniams birželis bus sudėtingas mėnuo. Likimas suteiks išbandymų ir tikrins jų santuokos tvirtumą. Veikiausiai Dvynių partneriui bus reikalinga jų pagalba ir palaikymas. Nuo to, kaip jie sugebės parodyti partneriui savo kantrybę, toleranciją ir dėmesį, priklausys jų tolesni šeiminiai santykiai. Kad išsaugotų santuoką, jiems tikriausiai teks atsisakyti savo interesų partnerio naudai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Birželio mėnesio horoskopas” komentaras

  1. Nesąmonė kaskart rašo tas pačias pievas tipo meilės reikalai finansai ir sveikata .
    Ir kiek be skaityčiau tipo jau šį mėnesi susirasi atrają puse finansiniai reikalai pagerės ir taip toliau o vyksta tas pas per ta patį nors ir ką be darytum .
    Be to horoskopas yra visiems gyventojams kurie skaito ir gaila tokių žmonių kurie tiki .Nors dar ką manau tai tarkim kaip ir minėjau iš to zodiako išsirenkam sau labiausiai tinkančius žodžius ir įsiteikiame kad taip bus ,o kai taip neatsitinka pradedam rašyt čia.
    Aplamai tai čia daugiau vadovavimasis jausmais ,o ne racionaliu protu .

Alfa.lt naujienos

REKLAMA