REKLAMA

Birželio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Šį mėnesį valdo Arklio ženklas. Taigi birželį padvigubės metų valdovo poveikis. Laikas bus palankus susitvarkyti su „senienomis“, pradėti kažką naujo – darbo projektą ar meilės santykius.

Birželio energiją geriausia apibūdintų štai toks vaizdelis – jausimės taip, lyg šoktume ant išsiveržti susiruošusio ugnikalnio. Šios energijos srovės mus įkvėps, kita vertus, turime saugotis, kad nenudegintų.

Tiek daug visko vyks, todėl svarbu realiai įvertinti savo jėgas, kad nesiplėšytume, nesitaškytume į visas puses. Čia padės tinkamas planavimas, taip pat gebėjimas paprašyti pagalbos. Juk Arklys yra komandos žaidėjas, todėl laimės ne tie, kurie veržiasi pirmyn pavieniui, o su grupe.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žiurkė
Laimė nelaimėje

REKLAMA

Šį mėnesį Žiurkėms teks grumtis su priešpriešiniu vėju. Verčiau nesipiktinti, nieko tai nepakeis, o pakeisti judėjimo kryptį, požiūrį. Pamatyti, ką iš pasikeitusios situacijos galėtumėte pozityvaus pasiimti. Kam verkšlenti dėl to, kad planai pasikeitė? Verčiau sugalvoti, kaip atsiradusį laiką naudingai leisti: skirti jį mylimiems ir artimiems žmonėms, eiti mokytis, gilinti žinias, sportuoti. Dėl vieno dalyko būkite tikri – tikrai pralaimėsite, jei visą energiją skirsite gebėjimui išstovėti audros sūkuryje, tai yra, jei stengsitės laikytis plano, o ne prisitaikysite prie situacijos.

Jautis
Stiprybė bendrystėje

Jautis turėtų pasirengti neramioms savaitėms. Greičiausiai neišvengsite įtampos darbe. Nesileiskite išmušami iš pusiausvyros, daugiau laimėsite, jeigu kliausitės savo komanda ir bendradarbiais. Audra galiausiai nurims. Užtat vienišiems Jaučiams nusimato audros širdyje. Reaguokite  ir greitai, jei pamatysite jus dominantį žmogų. Išdrįskite kartu ką nors įdomaus nuveikti. Meskite kuklumą ir nedrąsumą į šalį.

Tigras
Vėjas burėse

„Superinis“ mėnuo Tigrams. Dabar jie galės pasirodyti, kokie aktyvūs ir veiklūs yra. Kuo daugiau veiklos, tuo geriau! Tigrams būtina pasirūpinti, kad visi geri darbai, jų sėkmė nebūtų priimta kaip savaime suprantamas dalykas. Tarsi jiems tiesiog pasisekė, kad kažką pavyko atlikti. Ne, kalbėkite ir paaiškinkite, kiek pastangų įdėjote, apginkite save.

Kiškis
Galimybės

Kiškio pažįstami ir artimieji žino, kad gali juo pasikliauti. Dabar šio ženklo atstovas galės sublizgėti ir darbe, parodydamas šią svarbią savybę. Kiškiams verta gerai apsvarstyti, ar jiems to „blizgesio“, pagyrų ir aplodismentų reikia, ar verta stengtis? Jeigu jausitės išnaudojami, tik pervargsite ir nusivilsite.

Asmeniniame gyvenime jums teks kai ką išsiaiškinti. Dabar Kiškiams pravers dar vienas gebėjimas – pripažinti problemą ir mėginti ją spręsti diplomatiškai.

Drakonas
Pasiruošt, dėmesio, marš!

Net judrūs ir dinamiški Drakonai birželį gerokai paprakaituos. Bus beprotiškai daug veiklos. Jums padės tinkamas planavimas, darbų organizavimas. Žodžiu, užsimerkite ir nerkite! Labai svarbu, kad laiku paprašytumėte pagalbos, taip visi reikalai klosis geriau ir sklandžiau.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA