REKLAMA

Santykiai: stiprybė skirtybėse

REKLAMA

Astrologijoje svarbu suvokti kontrastus, priešybes. Tarkime, jeigu asmens gimimo metu emocingasis Mėnulis ir meilės valdovė Venera buvo Vandens stichijai priskiriamuose ženkluose, šis žmogus mylimuosiuose ir santykiuose ieškos švelnumo.

Tačiau jeigu kitos svarbios padėtys valdomos nepriklausomo Marso ir Urano, jis bus plėšomas tarp artumo ir laisvės poreikių. Jeigu žmogus tai suvokia, pažįsta savo esybės prieštaringumą, jis išmoksta su tuo gyventi, laviruodamas tarp dviejų skirtingų polių.

Pokyčių laikas

Kalbant apie bendrą foną, kelias savaites nuolatos susidursime su daugybe kontrastų. Praėjusią savaitę pilnatis buvo Skorpiono ženkle. Pilnaties poveikis, kaip ir užtemimų, jaučiamas ilgiau nei rodo kalendorius.

Taigi ši pilnatis privertė mus pasitikrinti vertybes. Išsiveržę iš Tauro ženklo veikiamo pasyvumo, perėjome į judriuosius ir energinguosius Dvynius. Mėnulio ir Saturno padėtis vienas kito atžvilgiu skatina rinktis, priimti sprendimus, keičiančius situaciją, o gal ir visą mūsų gyvenimą.

REKLAMA

Dabar kai kuriems kils pagunda skirtis su kai kuriais žmonėmis, atsisakyti tam tikrų planų ar susitaikyti, kad kai kurių troškimų ar norų įgyvendinti mums nepavyko.

Ši pilnatis mumyse sužadino jausmus, kurie gali gąsdinti, verčia jaustis nepatogiai, nesmagiai. Arba tie jausmai yra ir tokie, ir tokie, kartu paėmus. Laikas tikrai nėra lengvas, tačiau jausime, kad turime, privalome priimti svarbius sprendimus ir negalime jų atidėlioti.

Vis dėlto kitas planetų išsidėstymas atskleidžia, kad įmanomas tas mūsų aplinkoje ar mūsų viduje išryškėjusias skirtybes suderinti, atrasti tinkamą išeitį.

Marsas nuo kovo 1 dienos buvo pradėjęs retrogradinį judėjimą Svarstyklių ženkle, šią savaitę jis ėmė judėti tiesiai. Tai reiškia, kad santykiuose būsime pasirengę daryti kompromisus, gludinti atsivėrusius aštrius kampus.

Marsas Svarstyklėse

Aktyvioji ir atkaklioji Marso planeta sušvelnės, įėjusi į Svarstyklių ženklą. Dabar santykiuose bus mažiau įtampos, spaudimo ar ultimatumų. Jei Saturnas Skorpione skatina konfrontuoti, tai dabar Marsas Svarstyklėse padės mums nestovėti įsispyrus ir užsispyrus, o eiti link partnerio, kolegos, draugo ir susitikti pusiaukelėje.

Tai nereiškia, kad turime atsisakyti naujai atrastų ar laiko patvirtintų tiesų. Dabar galime išlaikyti tai, kas mums svarbu, kas yra mūsų esmė, bet sutikti priimti ir kitą žmogų su jo tiesomis. Svarstyklės leidžia tai daryti grakščiai, elegantiškai, subtiliai.

Dabar tik svarbu aiškiai pasakyti ar parodyti, ko tikimės, kokie yra mūsų troškimai ir norai. Tai padės ant tvirto pagrindo statyti santykius. Tiesa, gyvename pasaulyje, kur žmonės turi skirtingų lūkesčių ir ne visada jie moka juos įvardyti, išsakyti, o atspėti, kaip žinia, kitų žmonių minčių ir ketinimų negalime. Na, nebent kas turi aiškiaregystės dovaną.

Marsas Svarstyklėse dovanoja mums derybininkų gebėjimus, kad galėtume susikalbėti, susitarti, atrasti harmoningą pusiaukelę, mus vienijančius, o ne skiriančius dalykus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA