REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 26–06 01 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę, kai Venera įeis į Tauro ženklą, pasikeis jūsų požiūris į meilę. Tai nereiškia, kad iš idealisto virsite materialistu, nors tai irgi įmanoma. Galbūt susižavėsite turtingu priešingos lyties atstovu?

Bet labiau tikėtina, kad iš esamo ar būsimo partnerio tikėsitės, kad jis vertins jūsų gebėjimus ir talentus. Jeigu pajausite, kad mylimas žmogus jus nuvertina, jums bus sunku su juo bendrauti, mėginti kartu kurti gilų ir prasmingą ryšį.

Tauras. Visai tikėtina, kad, artėjant savaitgaliui, rožiniai akiniai jus suklaidins. Galbūt jums dabar patogiau ar naudingiau ignoruoti vidinį balsą, kuris stengiasi perspėti: „Atsibusk, juk tave nori apgauti!“

Jei iš tiesų nekreipiate dėmesio į intuiciją, prablaivėjimas arba atsibudimas iš romantiško sapno gali būti skaudus. Tačiau nuo ketvirtadienio, kai Venera įeis į jūsų ženklą, tapsite ypač patrauklūs priešingos lyties atstovams. Jums seksis patraukti dėmesį asmenų, kurie yra jūsų verti.

REKLAMA

Dvyniai. Tikėtina nauja pradžia meilėje. Ketvirtadienį prasidės Mėnulio jaunatis jūsų ženkle, tai suteiks galimybę pajudėti iš mirties taško. Kai kurie jau gal sutiko žmogų, su kuriuo norėtų kurti santykius? Taigi žvaigždės jiems duoda starto signalą.

Savaitgalį tikėtina ir karšta kūnų jungtis. Įdomu tai, kad Dvyniai bus taip užsiėmę kūniškais reikalais, kad net pamirš kalbėtis. Negi ir taip būna?!

Vėžys. Vieniši Vėžiai, pasitikėkite draugais ir artimaisiais, kreipkitės į juos pagalbos, jei tokios prireiks. Vienišiams reikėtų priimti draugo ar pažįstamo siūlymą susitikti su įdomiu viengungiaujančiu žmogumi.

Nuo ketvirtadienio tokie susitikimai net droviesiems Vėžiams vyks sklandžiai, nes bus lengviau bendrauti ir naujam pažįstamam pasakoti apie save. Įsipareigojusieji šio ženklo atstovai galbūt praleis daugiau laiko su bendrais draugais. Santykiams toks pabendravimas pravers, įpūs gaivaus vėjo.

Liūtas. Nauji pažįstami, atsiradę jūsų draugų ar kolegų rate, gali jums reikšti naujas romantines galimybes. Energingas pokalbis su jums patikusiu asmeniu įkvėps, gal net ir paskatins labiau juo ar ja pasidomėti.

Greičiausiai jus sužavės naujojo pažįstamo pasitikėjimas savimi, ambicijos ir karjeros tikslai. Gali nutikti ir taip, kad kai kurie Liūtai ims darbe flirtuoti su viršininkais ar tiesioginiais vadovais.

Mergelė. Artėjant savaitgaliui, Mergelė gali pasijausti sutrikusi. Tai vis dėl santykių. Galbūt gausite viliojantį darbo pasiūlymą, bet juo nesusižavės jūsų sutuoktinis ar partneris? Galbūt tai susiję su jų nesaugumo jausmu, nepasitikėjimu, gal jie tiesiog bus įsitikinę, kad jūsų karjeros ambicijos gali sugriauti santykius?

Kalbėkitės ir iškart, pamatę pasikeitusį artimo žmogaus veidą, išsiaiškinkite, ko jis ar ji bijo, dėl ko nerimauja. Vienišiams yra tikimybė susidomėti unikalią pasaulėžiūrą turinčiu žmogumi ir pajausti jam nenumaldomą trauką.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA