REKLAMA

Mianmaro-Birmos horoskopas

REKLAMA

Paslaptingos, ilgą laiką tik nedaugeliui užsieniečių prieinamos šalies horoskopą sudaro aštuoni ženklai.

Norėdami atrasti šio egzotiško krašto, esančio pietryčių Azijoje, ženklą, turite sužinoti (tėvų pasiklausti, ieškoti senuose kalendoriuose ar internete), kurią savaitės dieną gimėte.

Mianmaro, anksčiau žinomo Birmos (Burmos) vardu, pavadinto horoskopo ženklai skirstomi pagal savaitės dienas ir tik savaitės vidurys, trečiadienis, gavo net du ženklus.

Pirmadienis: Tigras

Šią dieną gimusieji turi stiprią intuiciją. Patys pasirenka savęs vertus tikslus. Tada sunkiai, atkakliai dirba, kad juos pasiektų. Jiems nepatinka, kai kažkas trukdo tą daryti. Kliūtis iš savo kelio Tigrai šalina ryžtingai. Jie patys žaidžia pagal taisykles, todėl tikisi, kad ir kiti taip elgsis, jei ne – būna tokiems neatlaidūs, nepakantūs.

REKLAMA

Antradienis: Liūtas

Po šiuo džiunglių karaliaus valdovo ženklu gimusieji ir elgiasi kaip karaliai. Aplinkiniai tarsi savaime suprantamą ir neabejotiną dalyką juos priima kaip garbingus, drąsius, stiprius, savimi pasitikinčius asmenis. Bėda tik, kad kartais Liūtai gali būti per „kieti“, nenusileidžiantys, nepriimantys kitos nuomonės. Jie priešinasi tiems, kurie stengiasi juos sustabdyti. Taip pat Liūtams svarbu apsaugoti, ginti mylimus žmones.

Trečiadienis (00:01–12 val.) – Dramblys su iltimis

Po šiuo ženklu gimusieji nori daryti tai, kas jiems patinka, mėgsta dažnai keisti nuomonę. Dažnai jie yra pozityvūs, optimistiškai nusiteikę. Dramblio su iltimis atstovai yra aistringi, mėgstantys kontroliuoti, veikti spontaniškai, retkarčiais pernelyg neanalizuodami galimų pasekmių. Todėl taip susikuria sau problemų. Kita vertus, jie yra linksmi, nuotaikingi, su jais gyvenimas tikrai nėra nuobodus.

Trečiadienis (12:01–00:00 val.) – Dramblys be ilčių

Paprastai antroje trečiadienio pusėje gimusieji yra linkę patylėti, kartais net slapukauti. Jiems nepatinka kitų patarimai, ypač brukami per prievartą. Dramblio be ilčių atstovai mėgsta patys spręsti savo problemas. Dėl to gali pasirodyti grubūs, bet jie tiesiog įsitikinę, kad jų gyvenimas yra tiktai jų reikalas. Jei nusprendžia daryti karjerą, šis savarankiškumas, gebėjimas vadovautis savo galva ir autonomiškai spręsti iškilusius sunkumas, jiems labai pasitarnauja. Dažnai, nesvarbu ką dirba, Drambliams sekasi.

Ketvirtadienis: Žiurkė

Šią dieną gimę žmonės yra įdomūs, linksmi, šmaikštūs. Dažniausiai jų požiūris į gyvenimą yra optimistiškas. Kartais Žiurkės ženklo atstovai būna uždari, santūrūs, slepia savo tikslus. Kai dėl jų būna tikri, atkakliai siekia ir pasiekia. Jeigu tik dėl ko nors šie žmonės pasiryžta, jei tik ko nori, apie ką svajoja, tai gauna. Niekas negali jų sustabdyti.

Penktadienis:  Jūrų kiaulytė

Paprastai penktadienis (bent jau psichologiškai) būna lengva diena, nors reikia daug darbų nuveikti, po jų laukia laisvadieniai. Šią dieną gimusieji taip pat yra „lengvi“ žmonės, su jais nesunku bendrauti, jie lengvai susipažįsta. Gal todėl Jūrų kiaulytės ženklo atstovų pažįstamų ir draugų ratas yra didelis. Jie yra jautrūs, kūrybini, dažnai linkę į meną, patys kuriantys ar prijaučiantys menams. Paprastai šie žmonės daug kuo domisi, bet pasirinkti vieną susidomėjimo objektą ir į jį gilintis – jiems sunki užduotis. Po Jūrų kiaulytės ženklu gimusieji labiausiai bijo monotonijos, nuobodulio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA