REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 02–08 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Turintieji porą jaus mylimojo susižavėjimą ir palaikymą, taip pat pasitikėjimą vienas kitu ir santykiais. Jums atrodys, kad jus sieja telepatiškas ryšys. Tačiau būkite tikri, svarbią žinią išgirsite tariamą garsiai ir aiškiai žodžiu (ją bus galima suprasti ir be ekstrasensinių gebėjimų). Per savaitgalį greičiausiai nuspręsite likti dviese, savame pasaulyje, ir visiškai nesiveršite bendrauti su kitais. Aistros, sako žvaigždės, nepritrūks.

Tauras. Savaitės pradžioje suaktyvės socialinis gyvenimas. Būtinai eikite į renginį, kuris vyks pirmadienį arba antradienį. Kuo geriau jame atrodysite ir pasirodysite, tuo geriau. Dabar jums bus lengva spindėti, žavėti. Jeigu esate vieniši, galbūt sutiksite sau porą. Iki sekmadienio dėsite visas pastangas, kad jūsų susidomėjimo ir aistrų objektas norėtų jūsų ir tik jūsų, nieko kito. Atrodo, jums net nereikės dėti ypatingų pastangų, kad to pasiektumėte.

Dvyniai. Šią savaitę jums pasitaikys daugybė galimybių dalyvauti įvairiuose įvykiuose, renginiuose. Vienišiams ten yra šansų atrasti susidomėjimo vertų asmenų. Didžiausia tikimybė jų sutikti penktadienį. Būtinai priimkite visus kvietimus, įsimaišykite į draugų ar pažįstamų būrį, kalbėkitės su jums įdomiais žmonėmis. Reikalai, jei kas jus sudomins, gali vystytis labai greitai. Norėsite kuo daugiau sužinoti apie jums patikusį žmogų, kuo geriau jį pažinti.

Vėžys. Nors bendravimo netrūks ir jis gali būti gana chaotiškas, vienišiams pasitaikys nemažai galimybių sutikti porą. Jums šią savaitę praverstų šūkis: kalbėk mažiau, jausk daugiau. Artėjant savaitgaliui leiskitės nunešami pažįstamų žmonių ir aplinkybių. Savaitgalį, ypač sekmadienį, jums gali būti sunku išsakyti jausmus, juos parodyti. Jeigu turite partnerį, atraskite būdų jam parodyti, kaip jį ar ją mylite.  Darbais, o ne žodžiais.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę jums užteks progų suspindėti ir pasirodyti. Taip gausite dėmesio, o vienišiai – ir galimybių susipažinti su naujais žmonėmis. Tiesą sakant, šansų sutikti įdomų asmenį padaugės darbe, per darbo reikalus arba draugus. Jei kur nors po darbo su kolegomis užsuksite atsipūsti, šie jus supažindins su draugu ar bičiuliu. Galimas ir tarnybinis romanas.

Mergelė. Dvasinis ryšys, kuris įsipareigojusias Mergeles sieja su partneriu, šią savaitę tik sustiprės. Galbūt su artimu žmogumi apsilankysite kokioje religinėje institucijoje, o gal tiesiog kalbėsite dvasingomis temomis. Kai kurie manys, kad sutiko sielos draugą. Mėgaukitės akimirka. Savaitgalį atsargiai bendraukite, kai atsidursite viename būryje su draugais ir mylimu žmogumi. Galimi nesusipratimai.

Svarstyklės. Leiskite partneriui rinktis, suteikite daugiau laisvės, už tai sulauksite jo dėkingumo ir pagyrų. Kuo labiau atleisite vadeles, kuo mažiau kontroliuosite, tuo didesnė tikimybė, kad ilgiau išlaikysite partnerį ir santykius. Yra toks kinų posakis „Jei ką nors mylite – paleiskite, jeigu jis jūsų, sugrįš. Jeigu negrįš, vadinasi, niekada jums ir nepriklausė“. Jis šiuo metu labai tinka Svarstyklėms.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA