REKLAMA

Planetos, valdančios jūsų vardą

REKLAMA

Įdomu, kaip susijusi numerologija ir astrologija? Čia pateiksime, kaip pagal vardą ir pavardę, galite sužinoti, kokia planeta jūsų asmenybei daro didžiausią įtaką.

Skaičiui devyni nepriskirtos jokios raidės. Manyta, kad jos yra nežinomos (o gal ne visiems turi būti žinomos?) Anksčiau ir astrologija buvo prieinama tik labai ribotam skaičiui žmonių.

Taigi, ką leidžiama mums visiems žinoti? Kiekvieną skaitmenį, kuriuo apibūdinamas tam tikro žmogaus vardas ir pavardė, valdo planeta. Ji turi įtakos to asmens gyvenimui, asmeniniams ir viešiems reikalams.

Raidės, skaičiai ir planetos

A, I, J, Y  –  1 – Saulė.
B, K, R – 2 – Mėnulis.
C, Č, G, L, S, Š – 3 – Jupiteris.
D, M, T – 4 – Uranas.
E, Ė, H, N – 5 – Merkurijus.              
U, Ū, V – 6 – Venera.
O, Z, Ž – 7 – Neptūnas.
F, P – 8 – Saturnas.
–        9 –  Marsas.

REKLAMA

Pavyzdžiui, žmogaus vardas yra Linas Linksmuolis. Štai kaip reikia skaičiuoti jo vardą ir pavardę:

L I N A S  L I N K S M U O L I S 
3 1 5 1 3   3 1 5 2 1 4 6 7 3 1 1   
13              34

Sudėkite vardo ir pavardės skaičius: 3+1+5+1+3+3+1+5+2+1+4+6+7+3+1+1=47. Tada sudėkite dviženklį skaičių, nes čia reikalingas vienaženklis: 4+7=11. 11=1+1=2.

Lino Linksmuolio valdantis skaičius yra 2 ( jį veikia Mėnulio planeta). Tačiau galima pažvelgti ir atskirai, kaip vardą ir pavardę veikia atskira planeta. Linas (4) veikiamas Jupiterio, o pavardė Linksmuolis – Neptūno (7).

Vardo ir jo skaitmeninio atitikmens lentelė

 

Vardo skaitmuo Valdanti planeta Skaitmeninės vardo išraiškos apibūdinimas
        1      Saulė Patraukli ir labai žavi asmenybė. Vienetui būdingas gyvybingumas, fizinė energija, kuri yra kaip supervyro ar supermoters. Neįtikėtinai aktyvus ir bendruomeniškas. Mėgsta veiklą, užsiėmimus, sportą gryname ore. Turi įtakingų draugų ir pažįstamų, ryšių su valdžia. Protingas, įspūdingos išvaizdos, matomas ir sėkmingas. Ištikimas draugas ir partneris.          
        2     Mėnulis Moteriškas, švelnus, emocionalus temperamentas. Šiam skaitmeniui būdingos nuotaikų permainos, intuityvumas, netgi aiškiaregiškos įžvalgos. Sąmojingas, geraširdis. Myli šeimą, motiną, namus. Prisiekęs naktinėtojas, kuriam reikia nemažai miego, kad jaustųsi žvalus. Pasisekimas viešumoje, moterims dirbant moteriškame kolektyve, o vyrams – su moterimis apskritai.
       3    Jupiteris Socialus, optimistiškas, dažniausiai laimingo likimo. Be jokių pastangų pritraukia naudingas galimybes. Moka planuoti. Linkęs į religingumą ar dvasingumą. Siekia išsiaiškinti gyvenimo prasmę. Pasižymi filosofinėmis įžvalgomis. Mėgsta keliauti, pažinti pasaulį ir įvairias kultūras.
       4     Uranas Nepastovaus charakterio. Mėgsta eksperimentuoti, įgyti įvairios patirties. Savo mąstymu geba aplenkti laikmetį, turi keistų, išsiskiriančių, ekscentriškų draugų. Labai greitai jam viskas atsibosta, mėgsta permainas, todėl reikia daug įkvepiančių veiklų, užsiėmimų. Pionierius, technologijų draugas, kūrybingas. Valingas, kartais užsispyręs.
       5    Merkurijus Sąmojingas, guvaus proto, turi kalbinių gebėjimų, talentų. Mėgsta ypač aktyvų gyvenimo būdą, kartais save išsekina, nes pasiekia nervinių ir fizinių galimybių ribas. Visada atrodo jaunas, niekada nepasensta. Paprastai atrodo gerokai jaunesnis pagal biologinį amžių. Turi nemažai jaunų, aktyvių, linksmų draugų. Mėgsta skaityti ir rašyti, bendrauti.
       6     Venera Žavinga asmenybė. Grakšti, patraukli, kuri myli draugus ir juos brangina. Šešeto gyvenimas yra socialiai aktyvus. Domisi muzika, kūryba. Geba uždirbti pinigus. Turi pasisekimą tarp priešingos lyties. Dažnas Šešetas per gyvenimą užmezga galybę meilės romanų. Tikėtina karjera viešajame sektoriuje. Myli šeimą, bet dažnai iškyla sunkumų, kai reikia rinktis tarp šeimos ir draugų.
       7    Neptūnas Intuityvus, dvasingas, pasiaukojantis. Lengvai apgaunamas, ypač tų, kurie nori jais pasinaudoti ir apsimeta aukomis. Mėgsta svajoti apie gyvenimo galimybes. Turi gydomųjų galių. Septyneto sapnai dažnai yra pranašiški. Mėgsta vandenį, greičiausiai gyvenime daug keliaus. Dvasiniai siekiai paprastai nugali žemiškas aistras, troškimus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA