REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 09–15 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Įsipareigoję Avinai šią savaitę greičiausiai su partneriu sklandys ant skirtingų bangų, ypač kai spręs piniginius reikalus, kalbės apie išlaidas. Esate smalsūs ir išradingi, laimei, jūsų protas veiks puikiai, kai reikės skaičiuoti naujas galimybes užsidirbti. Problema gali kilti toms poroms, kuriose Avino ženklo atstovai jausis partnerio išnaudojami finansiškai. Gal šiam dabar sunkokai sekasi, todėl reikalinga pagalba, o Avinams visai nesinorės ją suteikti. Savaitgalį turėtumėte atvirai pasikalbėti, kas jums kelia įtampą.

Tauras. Savaitė vienišiams turėtų būti gera, jei turės su kuo pasinerti į malonumų glėbį (jūsų globėja Venera yra Tauro ženkle, štai kodėl dabar jums tai šitaip svarbu). O štai įsipareigojusiems šio ženklo atstovams teks pakovoti už vietą po saule nuosavuose namuose. Jūsų partneris gali supykti ir paskelbti ultimatumą, nes ant jo ar jos pečių gula pernelyg daug įsipareigojimų, o jūsų tai visiškai nejaudina. Taigi pats laikas peržiūrėti juos. Santykiai yra susiję ne tik su galimybe imti,  bet ir gebėjimu duoti. Būkite sąžiningi ir pasidalykite užduotimis teisingai.

Dvyniai. Jeigu santykiuose kils problemų, greičiausiai tai pajausite savo kailiu, tai yra gali sušlubuoti sveikata. Jei vėl mėginsite nekreipti dėmesio į tam tikrus dalykus, atidėliosite apie tai kalbėtis su partneriu, jausite psichinę ir fizinę įtampą. Tai sveikatos neprideda, tai jau tikrai. Dabar pats laikas pasikalbėti. Jeigu to nepadarysite, imsite irzti, pykti, o gal ir niekinti partnerį. Gali būti, kad slėptis daugiau ir nepavyks, teks šį savaitgalį viską išsiaiškinti.

Vėžys. Meilė jums yra rimtas reikalas. Taip buvo nuo 2012 metų spalio, kai Saturno planeta judėjo jūsų astrologinio būsto Romantiškų santykių sektoriumi. Dabar tarsi atsibudote it po amnezijos, iš naujo mėginate susidėlioti, ką jums reiškia meilė ir santykiai, ko tikitės iš mylimo žmogaus. Gali šiuo metu tarp jo ir jūsų kilti tam tikrų kliūčių, sulauksite išbandymų. Galbūt jūsų mylimasis gyvena, mokosi ar dirba kitame mieste ar šalyje? Dėl to gali apimti vienišumo jausmas. O gal esate vieniši, nenuostabu, kad šiuo metu tokios emocijos, kai aplink, rodos, visi porom porom, jus apima. Tiek įsipareigoję, tiek vieniši Vėžiai, pasirenkite rimtai meilės pamokai.

REKLAMA

Liūtas. Dabar jums taps lengva reikšti slapčiausius erotinius geidulius ir pageidavimus partneriui. Visai tikėtina, kad romantiškas susitikimas penktadienį gali pakeisti jūsų gyvenimą. Tai gali būti kai ko rimto, gilaus ir prasmingo pradžia, ne tik fizinis kūnų ryšys. Meilė ateina netikėtai ir neklausia, ar esame jai pasirengę, ar ne. Taigi, ji ateina.

Mergelė. Šiomis dienomis būsite beviltiškai romantiški, nes Neptūnas, svajonių ir iliuzijų planeta, lankosi jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Savo išrinktajame siekiate matyti tik pačias geriausias jo ar jos savybes. Tai nėra blogai, nes Mergelės garsėja kritiškumu. Tačiau šią savaitę jums gali tekti nusiimti rožinius akinius, per kuriuos žvelgiate į pasaulį, kad gerai įsižiūrėtumėte į tikrą, realų žmogų, kurį pamilote su visais jo trūkumais ir privalumais. Ką su tuo, ką atrasite, daryti? Priimti su dar didesne meile.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA