REKLAMA

Vienas Zodiakas ir trys skirtingi jo variantai

REKLAMA

Kodėl po tuo pačiu Zodiako ženklu gimę žmonės būna tokie skirtingi?

Žinoma, kiekvienas mūsų atsineša savitą kraitelį iš tėvų, kultūrinės ir socialinės aplinkos. Šiuo atveju mums rūpi ne tai.

Čia aptarsime ženklų dalijimą į tris dalis.

AVINAS

Kovo 21–30 d.

REKLAMA

Jeigu gimėte šiuo laikotarpiu, neabejotina, jūsų likimą valdo kovingasis Marsas. Esate kupini ugnies, aistros. Jėga, gyvybingumas yra jūsų išskirtinis bruožas. Per šią dekadą gimusiems Avinams labai svarbu turėti sveikų priemonių, kaip tą susikaupusią energiją padėti. Jeigu nedirbate fizinio darbo, tada turite reguliariai užsiimti sportu.

Kuo daugiau sportuosite gryname ore, o ne sporto klube, tuo geriau jums. Esate lyderis, nuolatos metate iššūkį esamai situacijai, nes manote, kad visada galima padaryti geriau. Taip lengvai įgyjate priešų, tačiau – ir draugų. Vis dėlto retkarčiais turėtumėte pagalvoti, kur ir ką kalbate, kad be reikalo nešokiruotumėte ar nepykdytumėte žmonių.

Kovo 31–balandžio 10 d.

Gimusieji per šią dekadą yra išdidūs, ištikimi, nelankstūs, jiems sunku keisti nuomonę, susitaikyti, kad kiti gali su jais nesutikti. Paprastai esate tvirtai įsitikinę, kaip gyvenimas turi vykti, nesate linkę nusileisti kitiems. Šios dekados Avinai yra žavūs ir sugeba išsiskirti iš minios.

Jums svarbi reputacija, taip pat apranga ir žinia, kuria per ją siunčiate aplinkiniams. Mėgstate varžytis, konkuruoti, todėl, natūralu, bus aplink jus žmonių, kurie atvirai ar slapčia jūsų nemėgs ar pavydės jums sėkmės. Gyvenime jums reikės išmokti šiek tiek lankstumo ir nuolaidumo, kad galėtumėte išspręsti santykių problemas.

Balandžio 11–20 d.

Šie Avinai turi didelę širdį ir plačią pasaulėžiūrą. Jūs skiriatės nuo per kitas dekadas gimusių ženklo draugų, nes rūpinatės ne tik materialiais dalykais, bet ir dvasiniais. Jums patinka keliauti, tyrinėti pasaulį, žmones, jų gyvenimo būdą. Stengiatės gilintis ir suprasti ne tik pasaulį, kuris jus supa, bet ir jo kitoniškumą.

Dažniausiai per šią dekadą gimusieji Avinai daug mokosi ar stengiasi tobulintis, įgyti žinių, kad galėtų koja kojon eiti su progresu, gyvenimo ritmu, dalytis kilniomis idėjomis su kitais. Tai leidžia jums jaustis laimingiems, nes gyvenate prasmingai. Visai tikėtina, kad būsite mokytojas, lektorius ar kažkaip kitaip savo įgytomis žiniomis, talentais dalysitės su žmonėmis. Tai yra jūsų likimo dalis.

TAURAS

Balandžio 21–29 d.

Gimę šiuo laikotarpiu pasižymi dviguba šio ženklo jėga ir dvigubu Veneros poveikiu. Štai kodėl jums gyvenime tokia svarbi meilė ir santykiai. Jūsų pagrindinis tikslas – surasti savo žmogų šitame pasaulyje. Kai surandate, su juo dalijatės viskuo, netgi slapčiausiaisiais išgyvenimais ir jausmais. Jums svarbu rūpintis mylimais žmonėmis.

Balandžio 30–gegužės 10 d.

Per šią dekadą gimusiuosius valdo Merkurijus. Štai kodėl šie Taurai yra tokie netipiški, jie yra smalsūs, judrūs, turi puikų humoro jausmą, yra sąmojingi, įvairiapusiai, mėgstantys bendrauti. Šiuo laikotarpiu gimusieji nuolatos kunkuliuoja nuo įvairiausių idėjų. Dažnai jų ir judesiai yra greitesni nei kitų Tauro ženklo brolių ir seserų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA