REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 16–22 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Su partneriu, net jei negyvenate kartu, džiaugsitės „namine“ laime. Tikriausiai bus progų kartu ar su kompanija smagiai laiką leisti namuose. Nors nesate namisėdos, jums visai patiks pabūti su savo ar partnerio gimine. Gal net įsigysite kažką labai svarbaus ar smagaus namams, tai irgi padidins norą juose pabūti ilgiau nei įprastai. Jeigu tas pirkinys yra gana brangus, saugiau būtų palaukti liepos pirmosios ir tada jį įsigyti. Bus mažiau nusivylimų.

Tauras. Didžiuma savaitės bus smagi, mėgausitės socialiniais ir romantiniais ryšiais. Jeigu esate vieniši, gali būti, kad užsikalbėsite su kaimynu ar žmogumi iš jums artimos aplinkos. Jis pasirodys labai patrauklus. Gal jums taip patiks kalbėtis, kad nuspręsite nueiti į pasimatymą? Įsipareigojusieji maloniai bendraus su partneriais, nors ir Merkurijus, komunikacijos planeta, šiuo metu juda atgal, o daugumai žmonių bendrauti sunkoka.

Dvyniai. Dauguma pokalbių šią savaitę gali palikti nemalonų skonį burnoje. Bus gana sunku kalbėtis su partneriu, pasišnekėjimai gali nuvesti visai ne ten, kur tikitės. Todėl šią savaitę patartina nespręsti kokių itin rimtų reikalų, nepradėti svarbių pokalbių. Taip pat nedarykite jokių bendrų sprendimų, nebent abu su partneriu esate atviri pokyčiams ir pasikeitę planai jūsų neliūdina. Savaitės viduryje jus apims dosnumo priepuolis. Nupirkite mylimam žmogui dovaną, kuri jį ar ją maloniai nustebins.

Vėžys. Jeigu įsimylėjote draugą ir jam ar jai prisipažinote, šią savaitę greičiausiai nuspręsite šį jausmą kartu patyrinėti. Jums bus lengva jai ar jam rodyti švelnumą ir dėmesį, nes nebijosite atstūmimo. Kiti Vėžiai greičiausiai su artimais draugais aptarinės savo meilės reikalus. Gal prašys jiems svarbių žmonių patarimo? Kad ir kaip būtų susiklosčiusi situacija, šio ženklo atstovai pajaus besąlygišką draugų meilę.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę tikėkitės sumaišties asmeniniuose reikaluose. Jausitės sutrikę ir gal net kreipsitės patarimo į draugą, kad iš šalies pažvelgtų į jūsų meilės situaciją. Yra tikimybė, kad šis draugo žvilgsnis jums nepadės, o įneš dar daugiau sumaišties. Kai kuriems Liūtams, kurie turi tarnybinį romaną su aukštesnes pareigas užimančiu asmeniu, kils klausimas, ką daryti toliau. Dabar ši situacija tenkins, kai reikia santykius slėpti, bet tikrai neketinate slėptis visada, todėl neapsispręsite, kaip elgtis.

Mergelė. Kai kurie šio ženklo atstovai šią savaitę turės romaną, kurį nulems ne asmuo, o vieta. Jeigu teks keliauti į užsienį, greičiausiai jums labai patiks ta vietovė, kurioje lankysitės. Vienišiai gali sutikti vietinį gyventoją, kuris taip patiks, net kojas pakirs. Kai kurioms Mergelėms gali tekti pasirodyti viešumoje. Kad ir ką ten darysite, pristatysite projektą, šoksite ar dainuosite, jūsų pasirodymas publikai patiks. Gal net artimiau susipažinsite su vienu iš sužavėtų publikos narių?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA