REKLAMA

Kas pritraukia sėkmę

REKLAMA

Nėra nepastovesnio dalyko už sėkmę. Vis bandoma ją kuo ilgiau sulaikyti, tačiau ne visiems pasiseka. Čia, matyt, galioja pati paprasčiausia taisyklė: kai sėkmę vejiesi, ji nuo tavęs bėga.

Žodžiu, reikia ją priimti kaip upės tėkmę, juk jos nesustabdysi, turi leisti gaivia srove mėgautis ir kitiems. Vis dėlto yra būdų, kaip suvilioti sėkmę, kad ji dažniau užsuktų būtent į jūsų kiemą. Tam padės sėkmės simboliai. Jų turėkite su savimi, prie asmeninių daiktų (kaip telefonų ar raktų pakabučių), ant darbo stalo ar namuose.

Gal kai kas tai pavadins tamsių žmonių išsigalvojimais, prietarais, Tačiau jie slypi giliai mūsų pasąmonėje, nuo pirmykščio žmogaus gyvavimo laikų. Šie sėkmę nešantys simboliai yra tiesioginis stebėjimų rezultatas, bandymas susieti tam tikrus tarsi nesusijusius dalykus. Svarbiausia, kodėl jie tokie stiprūs, juos per amžius daugybė žmonių „pakrovė“ viltimi, tikėjimu, kad viskas bus gerai, pasiseks, pavyks.

Tiesa, galingi ne simboliai savaime, o žmogaus sąmonė ir pasąmonė, kurios „dirba“ už žmogų, kai jis kažkuo tiki, kažko tikslingai siekia, karštai trokšta ir įsivaizduoja jau turįs. Ir dar. Šie sėkmės simboliai taip pat yra apsauga nuo nesėkmės, tarsi saugantis skydas, kuris lydi žmogų į nežinią. Juk didžiąją dalį gyvenimo laukiame, kas bus, nes nežinome. Tą nežinojimą išlaukti ir neprarasti vilties padeda ir tokios nereikšmingos smulkmenos.

Populiariausių sėkmės simbolių reikšmė

REKLAMA

Gilė. Normanų nukariavimų laikais dabartinių britų protėviai su savimi nešiodavosi ąžuolo gilę kaip apsaugą nuo kasdienos žiaurumų. Vėliau gilė tapo sėkmės, klestėjimo, jaunystės, galios simboliu. Taip pat ir Lietuvoje baltai ąžuolą laiką stiprybės, jėgos, ilgaamžiškumo, vyriškumo simboliu. Gilė taip pat simbolizuoja dvasinį vystymąsi, augimą.

Dobilas. Taigi, ne šiaip sau dobilas, o dobilėlis keturlapis, kaip pastebime lietuvių folklore, yra laimės ir sėkmės simbolis. Tokį rasi tarp gausybės trilapių – būsi laimingas, visur seksis. Kiekvienas iš keturių lapelių simbolizuoja skirtingas sėkmės rūšis: pirmasis šlovę, antrasis turtą, trečiasis meilę, ketvirtasis sveikatą. Jeigu su savimi visada turite keturlapio dobilo simbolį, į jūsų gyvenimą ateis jus mylintis žmogus, blogis prie jūsų nedrįs artintis, o patys visada jausitės laimingi.

Delnas. Tai yra dvasinės galios, stiprybės ir apsaugos simbolis. Šis labiau susijęs su islamo religija, tikėjimu, kad Muhamedo dukters Fatimos plaštaka suteikia apsaugą ir garantuoja gerovę. Pagal musulmonus, penki pirštai atitinka penkias dorybes – tikėjimą, maldą, piligrimystę, labdarą ir pasninką.  Senojoje Europoje iškeltas ir atsuktas delnas į kitą žmogų reiškė: „Kalbėk su ranka!” Blogi žodžiai turėjo į ją atsimušti, atsispindėti priešais stovinčiam žmogui, apsaugoti nuo blogio.

Pasaga. Ši taip pat naudota tam, kad išvytų, atbaidytų blogį. Apsauga nuo blogos akies. Pasagą reikia kabinti taip, kad jos galai būtų atsukti į viršų, taip gėris liks pas jus, namuose. Kai kurie sako, kad šio simbolio esmė yra jo forma, tarsi Mėnulio pjautuvas, pusmėnulis. Kita vertus, galima mąstyti ir paprastai, jeigu pasaga apsaugo žirgą, kai kanopa žiebia į dantis blogiui, apsaugos ir žmogų, kuris yra žirgo draugas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA