REKLAMA

Jei jaučiatės nemylimi lyg troliai…

REKLAMA

Pikti kenkėjai milžinai, tokie bjaurūs, kad jiems nieko kito ir nelieka – tik slėptis olose. Visiems yra buvę momentų, kai jautėsi lyg troliai, mitinės skandinavų ir germanų būtybės, ir rypavo: „Kas mane gali mylėti? Juk neturiu to ir to, atrodau baisiai, kalbėti ir juokauti nemoku, kur jau čia aš sužavėsiu patinkantį vyrą ar moterį? Jis ar ji net nežiūrės į mane…“

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris niekada nebūtų patekęs į tokius neigiamo mąstymo spąstus. Astrologai nelaiko savęs „koučingistais“ ar gyvenimo mokytojais, bet jie gali padėti iš tokių juodų minčių spąstų išsivaduoti, tai yra nutildyti mumyse glūdinčius skeptikus ir kritikus.

Astrologinis velnias

Pirmas žingsnis iš savęs menkinimo ir nuvertinimo yra sąmoningumas. Svarbiausia suvokti savo silpnybes ir stiprybes. Taip pat gerai būtų žinoti, ar  priklausote Zodiako ženklams, kurie labiau linkę į negatyvų mąstymą, o gal jūsų pasitikėjimas savimi yra nesugriaunamas kaip Avino, Šaulio ar Liūto?

Tai gali parodyti asmeninis horoskopas (ne bendras visiems!), kuriame astrologas įvertina antrąjį astrologinį būstą, atsakingą už savivartę. Žvaigždžių specialistai išnagrinėja tam tikrus asmeninio horoskopo aspektus – planetų padėtis, kvadratus, opozicijas.

REKLAMA

Ypač – opozicijas tarp Saturno ir Mėnulio, Saturno ir Saulės ar Saturno ir Veneros. Kodėl Saturnas šiuo atveju  yra toks svarbus? Patyrinėjus šios planetos pavadinimą, paaiškėtų, kad jis kilo iš žodžio „satan“ arba velnias. Saturnas ne visada yra padangės velnias, planetų „blogiukas“, bet jis gali versti mus būti kritiškiems, pirmiausia, patiems sau.

Ar meilės reikia nusipelnyti?

Dabar internete specialiose programose galima suvesti gimimo datą ir pamatyti planetų išsidėstymą mūsų gimimo metu, tačiau reikia nemažai žinių, kurios padeda išsiaiškinti mums naudingus ar nelabai palankius aspektus. Be išmanančio astrologo nelabai išsiversime. 

Bet yra tam tikrų niuansų, kuriuos gali pastebėti ir astrologiniai neišmanėliai. Tarkime, stiprus Saturno poveikis minėtame antrame astrologiniame būste gali reikšti, kad  žmogus turės griežtus tėvus, kurie labai daug iš jo reikalaus vaikystėje. Tai atsilieps savęs vertinimui. Kad ir ką jis ar ji darytų darbe ar asmeniniame gyvenime, atrodys, kad viską jie atlieka ne taip ar nepakankamai gerai. Nepakankamai daug uždirba, nepakankamai stipriai myli, nepakankamai gerai atrodo, yra nepakankamai protingi ar kūrybingi…

Jeigu esate iš tų žmonių, kurie visada jaučiasi santykiuose nesaugūs, greičiausiai jūsų asmeniniame horoskope pasireiškia Veneros ir Saturno aspektas. Tai reiškia, kad meilę visada turite „nusipelnyti“, manote, kad esate jos neverti, o gal neverta dėl jos stengtis, nes taip ar taip pabaiga aiški – skausmas ir nusivylimas.

Astrologai iš Zodiako ženklų išskiria du atstovus. Labiausiai save linkusios kritikuoti Mergelės (jos taip pat mėgsta paleisti kritikos strėlių ir kitiems) ir Dvyniai. Taip taip ir Dvyniai. Šitie Zodiako „plevėsos“ ir lengvabūdžiai gali imti save graužti, kad yra nepakankamai atsipalaidavę arba jiems trūksta žavesio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA