REKLAMA

Vedų numerologija: 9 asmenybės tipai

REKLAMA

Dažniausiai puslapyje Astromanija.lt pateikiame Vakarų numerologijos tekstų.  Dabar suteiksime progą susipažinti su Rytų, tiksliau Indijos, skaičių interpretavimo sistema arba vedų numerologija. Nesvarbu, kokia interpretacine sistema remiamės, skaičių galia yra nenuneigiama.

Pagal specialią lentelę suskaičiavę savo vardo ir pavardės skaitmenis sužinosite, kuriam iš devynių asmenybių tipų priklausote. Kokie esate darbe, koks jūsų pašaukimas, etinės normos.
Pastaba: atminkite, kai, sudėję vardo ir pavardės skaičius, gaunate dviženklį skaičių, tarkime, 65, jį reikia sudėti tol, kol liks skaitmuo nuo 1 iki devynių: 65=6+5=11 / 11=1+1=2. Šiuo atveju galutinis skaičius yra 2.

Vediškoji skaičių ir raidžių lentelė

Asmenybių tipai, pagal vedų numerologiją:

REKLAMA

1– Pionierius.
2– Filosofas.
3– Inovatorius.
4– Architektas.
5– Derybininkas.
6– Taikdarys.
7– Mokytojas.
8– Verslininkas.
9– Filantropas.

Aprašymas

1. Pionierius

Esate veiksmo žmogus, laimėtojas tiek darbe, tiek socialiniame gyvenime. Į pasaulį žvelgiate iš linijinės perspektyvos, tai yra matote tiesę, kurios pabaigoje yra siekiamas tikslas. Tikslus keliate tam, kad juos pasiektumėte, o ne šiaip sau, kad pasigirtumėte prieš kitus. Mėgstate, kad viskas vyktų pagal jus. Dažnai nenorite mėginti kitų pasiūlytų metodų, būdų, dalykų. Esate dinamiški, kartais nelankstūs, spinduliuojate energija, gyvybingumu. Jūsų pasitikėjimas savimi yra sveikas, nepervertintas, būdingas tikram lyderiui. Mėgstate inicijuoti darbus, pradėti naujus dalykus, net virpate iš susijaudinimo, kai matote viziją ir siekiate ją įgyvendinti. Šis asmenybės tipas ištvertų „žvaigždės naštą“, žinomumo nesibaidytų, juo mėgautųsi. Jam tinka vadovaujamas darbas, kuriame žmonių vaidmenų pasiskirstymas, darbo procesas ir rezultatas  priklauso nuo jūsų. 

2. Filosofas

Pasižymite kantrybe ir jautrumu. Dažniausiai pasirenkate stebėtojo poziciją, ilgai mąstote, kol nusprendžiate veikti. Mėgstate analizuoti žmones ir įvykius, situacijas. Kartais jūsų nuotaika būna permaininga. Jums gali būti sunku priimti sprendimus, bet tik todėl, kad mėgstate gilintis, ieškoti sprendimų ir išeities taškų ten, kur kiti temato problemą. Geriausiai jaučiatės gyvenime tada, kai turite porą, o darbe, kai galite dirbti su komanda. Dažnai žmonės kreipiasi į jus patarimo, nes garsėjate gebėjimu į pasaulį žvelgti unikaliai.  Jums tinka veikla, kuri leidžia konsultuoti, padėti, patarti, dalytis žiniomis ar net slaugyti, gydyti.

3. Inovatorius / Išradėjas

Vedų numerologijoje skaičių formulė, kurios rezultatas leidžia jums vadintis Išradėju, nurodo, kad turite aštrų protą. Mokotės lengvai ir greitai, galite pasigirti puikia atmintimi. Šios savybės leidžia ne tik mokytis to, ką kiti sukūrė, bet ir atrasti naujų dalykų. Gebate prisitaikyti įvairiose kultūrose, aplinkose, nes esate visapusiški ir lankstūs. Kartais tampate nekantrūs kitiems, kurie lėčiau įsisavina, ką jau seniai supratote, bet retai užsiplieskiate pykčiu. Galima jus vadinti laimės kūdikiu, nes palankios aplinkybės jums tiesiog nukrenta į glėbį. Jums tinka veikla, kur galite pritaikyti įvairialypius gebėjimus ir kur vertinamas kūrybingumas. Sėkmingi būtumėte su menu, mokslu, sportu susijusiose srityse. Dažniausiai pasižymite linksmu būdu, todėl esate mėgstami kompanijose. Žmones traukia jūsų meniškas polėkis, stiliaus pojūtis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA