REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 23–29 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Renginys, kuris nusimato šią savaitę, gali būti labai įdomus, nes susipažinsite mažiausiai su dviem dėmesio vertais objektais. Vienišiams reikėtų nedelsti ir su jais atskirai suorganizuoti du pasimatymus. Taip geriau pažinsite šiuos asmenis. Jeigu esate įsipareigoję, greičiausiai sutiksite žmogų, kuris padarys jums įspūdį,sužavės. Tie, kurie turi pavydų partnerį, gali dėl to turėti problemų. Tikra, o ne įsivaizduojama problema, ji virs tada, kai apie naujai sutiktą žmogų galvosite ir svajosite dažniau negu apie savo partnerį.

Tauras. Šią savaitę didės jūsų pasitikėjimas savimi, labiau tikėsite savo gebėjimais ir talentais. To niekam, jokiems pavyduoliams nepavyks ištrinti ar sumenkinti. Štai tokia savijauta į aplinką skleis patrauklius virpesius, kurie atkreips priešingos lyties asmenų dėmesį. Ji taip pat padės užburti jums patinkantį asmenį. Tiesa, būkite atsargūs ir nesiųskite dviprasmiškų signalų žmonėms, kurių nenorite suvilioti. Vienas iš jūsų aplinkos asmenų ar draugas gali sutrikti, nes pamanys, kad ne šiaip esate gerai nusiteikę, o su juo ar ja flirtuojate. Žavėkite, bet nežaiskite žmonių jausmais.

Dvyniai. Venera šią savaitę įeis į jūsų ženklą, todėl iki pat liepos 18 dienos  iš žvaigždžių tikėkitės palaikymo. Priešingos lyties atstovams atrodysite patrauklūs ir įdomūs. Sulaukę daugiau dėmesio, imsite labiau pasitikėti savimi. Galbūt šiuo metu nuspręsite pasigražinti, patobulinti savo kūną ar įsigyti naujų apdarų. Kad ir kokiems pokyčiams ryžtumėtės, tiesiog švytėsite iš vidaus, to joks kirpėjas ar plaukų stilistas jums nesuteiks. Gal tik padės išryškinti.

Vėžys. Dabar sieksite privatumo, ypač jausmų. Nesvarbu, ar jau seniai esate įsipareigoję, ar dar tik pradėjote draugauti, trokšite su jums svarbiu žmogumi daugiau laiko leisti dviese. Nebūtinai nuspręsite leisti laiką namuose, bet kartu eisite į renginius, linksminsitės. Savaitgalį stosianti Mėnulio pilnatis suteiks jums energijos ir jėgų siekti to, ko norite.

REKLAMA

Liūtas. Jūsų socialinis gyvenimas ne suaktyvės, jis šią savaitę liepsnos. Atsidursite dėmesio centre. Gal eisite į renginį, kuriame sužibėsite, gal organizuosite vakarėlį, kuriame turėsite didelį pasisekimą. Šiuo metu ir atrodysite, ir jausitės gražūs, patrauklūs, žavūs. Vienišiai per kelias ateinančias savaites turi didelį šansą sutikti asmenį, su kuriuo įmanomi romantiški jausmai. Galbūt paaiškės, kad turite draugą ar draugę, kurie yra jūsų sielos broliai ar seserys. O galbūt suprasite, kad jiems jaučiate kažką daugiau nei draugiškumą? Būkite atviri gyvenimui ir jo siūlomoms galimybėms.

Mergelė. Nors labai stengiatės atsilaikyti, greičiausiai jums bus sunku nuslėpti simpatiją, kurią jaučiate aukštas pareigas ar padėtį jūsų darbe užimančiam asmeniui. Jį ar ją labai gerbiate, taip pat manote, kad puikiai vienas kitą suprantate, taip pat mąstote. Problema akivaizdi ir aklam. Nereikia puoselėti jausmų ir tuščių vilčių, susijusių su šiuo žmogumi. Savaitgalį, atsidūrę tokioje kryžminėje jausmų ugnyje, jausitės ypač prastai. Pasikalbėkite su jums artimu žmogumi ar draugu, paprašykite patarimo arba palaikymo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA