REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 23–29 d.)

REKLAMA

Svarstyklės. Vienišius savaitės pradžioje užhipnotizuos asmuo, kilęs iš visiškai kitokios aplinkos nei jie patys. Galbūt šis žmogus yra iš kitos šalies, kultūros, tai tik dar labiau didins jo žavesį, dar labiau masins. Turintiems porą jau savaitės viduryje gali kilti konfliktas, galbūt net patirsite šoką dėl visiškai netikėto partnerio reikalavimo. Galbūt ilgalaikiai partneriai nutars kurį laiką pagyventi atskirai. Tai nebūtinai reiškia blogą dalyką.

Skorpionas. Šią savaitę suaktyvės erotiškoji jūsų asmenybės pusė. Meilės ir seksualinių malonumų planeta Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Giluminių pokyčių sektorių. Ten ji išbus iki liepos 18-osios. Pajausite padidėjusį troškimą su partneriu susilieti fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Šįkart neslėpsite, o kaip tik aiškiai parodysite norą jausti didesnį, gilesnį intymumą. Jei anksčiau nuo tokių santykių bėgdavote, dabar patys juos skatinsite. Tai pradžiugins jūsų partnerį.

Šaulys. Romantiniuose santykiuose šią savaitę tikėkitės taikos ir ramybės. Jei buvo konfliktų, jie nurims. Jausite padidėjusį norą džiaugtis santykiais ir  partneriu, jis ar ji tai įvertins. Jeigu esate vieniši ir ieškote meilės, trečiadienį, tikėtina, susidursite su asmeniu, kuris jums pasirodys labai patrauklus. Jeigu dažniausiai, ieškodami meilės, jausdavotės atsidūrę netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje, dabar situacija pasikeis jūsų naudai.

Ožiaragis. Kai kuriems Ožiaragiams bręsta meilės nuotykis darbe. Tik klausimas, ar jus jis domina? Dar įdomiau gali tapti tada, kai suprasite, kad jūsų dėmesio siekia ne vienas, o keli kolegos. Didžiausia problema šią savaitę jums yra išsirinkti iš gausybės jums pasiūlytų variantų. Koks galvos skausmas, ar ne? Yra didelė tikimybė, kad sužavėsite ypatingą, išskirtinį asmenį. Savaitgalį pajausite tokį energijos ir jausmų antplūdį, kad laikykitės!

Vandenis. Meilės reikalai jums prieš akis šią savaitę suksis tarsi klouno žongliruojami kamuoliukai. Net apsisuks galva. Meilės planeta savaitės pradžioje įeis į jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių ir ten pasiliks iki liepos 18 dienos. Tikėkitės daugybės gerbėjų savo kelyje. Jie domins jus, pirmiausia, intelektualiai, jums bus įdomu su jais bendrauti. Taigi neapsistokite kol kas prie vieno varianto, surenkite ne vieną pasimatymą su skirtingais gerbėjais. Juk ir nesate iš tų, kurie skuba įsipareigoti.

REKLAMA

Žuvys. Greičiausiai jums nereikės toli keliauti, kad surastumėte meilę. Vienišiai, apsibrėžkite savaitgalį raudonai, ypač penktadienį! Eikite, dalyvaukite, linksminkitės, nepraleiskite progų susipažinti. Nors visai tikėtina, kad mylimą žmogų sutiksite per šeimos narius. Turintieji porą smagiai laiką leis su artimaisiais. Tiesa, neseniai pradėjusieji susitikininėti šią savaitę gali jį ar ją pristatyti šeimai ir draugams. Dabar tam tinkamas laikas, nes jūsų išrinktąjį ar išriktąją jie priims palankiai.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA