REKLAMA

Kuris ženklas prietaringiausias?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jei tryliktą mėnesio dieną, penktadienį, kas nepasiseka, galima suversti nelaimingajam penktadieniui ir dar nelemtesniam skaičiui.

Įdomu, ar kai kurie iš dvylikos Zodiako ženklų yra prietaringesni, o gal visai nereaguoja į tokias nesąmones, kaip kelią perbėgusi juoda katė?

Kas labiausiai gali suerzinti Zodiako ženklus, kad jie tą dieną paskelbtų sumauta?

Avinas

REKLAMA

Visur jis yra pionierius, lyderis. Avinui nepatinka, kai kas nors jam užstoja vaizdą, kai kas nors eina, bėga ar sėdi priešais juos. Taigi, jeigu šis Zodiakas gauna vietas teatre ar koncerte, kur kažkas jam užstoja vaizdą, tarkime, aukštas žiūrovas ar pernelyg vešli jo ševeliūra, gali tai laikyti nesėkme. Kaip ir prekybos centre patekti į lėtai slenkančią eilę. Kokia kančia stebėti, jei visos kitos juda greičiau. Jei dar visa tai pasitaiko per vieną dieną, tokia tikrai jam atrodys visiškai nevykusi.

Tauras

Niekas taip Zodiake nedievina saldumynų, kaip antrasis ženklas. Didžiausias Tauro prietaras susijęs su jais. Namuose spintelėje visada turi būti mėgstamo šokolado, o šaldiklyje – gardžiausių pasaulyje ledų. Jei taip nutinka, kad per klaidą stropuolis Tauras neapsižiūri ir nepapildo saldžiųjų atsargų, – blogai blogai blogai. Tai prilygsta ne tai, kad nesėkmei, o visai katastrofai. Todėl net vėlų vakarą šis ženklas gali „rautis“ į parduotuvę, kad atsargos tučtuojau būtų atstatytos.

Dvyniai

Zodiako šnekučiai įsitikinę, kad iki paskutinės minutės turi išnaudoti mėnesio pokalbių limitą, kitaip tai reikš didelę nesėkmę. Dvyniai spinduliuoja iš laimės ir jaučiasi laimingi, kai sąskaita neužblokuota, kai laisvai gali skambinti draugams ir giminaičiams paplepėti apie orą ar aptarti paskutinę mėgstamo serialo seriją.

Vėžys

Zodiako kolekcionieriai mėgsta kaupti daiktus nuo vaikystės, gal net ir kūdikystės, jei tėvai rūpestingai išsaugojo drabužėlius ar žaislus, kitas mielas smulkmenas. Jiems nesėkmę reiškia prarasti kai ką, kas siejasi su svarbiais atsiminimais. Tegu tai būtų meškiukas nuplėšta koja ar puodelis nuskelta ąsa. Jeigu atsirastų toks barbaras švarintojas, kuris „pravalytų“ Vėžiuko palėpę ar spintelę su senienomis, kažin ar liktų gyvas. Nesėkme ar nesusipratimu to nepavadinsi, čia jau griūva visas švelniojo Zodiako pasaulis.

Liūtas

Šiam Zodiako ženklui svarbu būti pastebėtam, ilgam įstrigti kitų žmonių atmintyje. Jiems dieną gali sugadinti, atrodytų, tokia menka smulkmena kaip užmaršumas. Tarkime, milžiniškame renginyje Liūtą su kažkuo supažindino, o šis (kaip jis drįso!) užmiršo jo vardą. Šiaip jau nieko nuostabaus, jei tas žmogus susipažino su dešimčia ar dvidešimčia asmenų iškart. Bet Liūtui toks užuomarša yra bloga lemiantis ženklas. Kad ir koks sėkmingas tas renginys būtų, Liūtui jis kels nekokių prisiminimų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA