REKLAMA

Laimės prognozė Zodiako dvyliktukui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kaip sekasi 2014-aisiais dvylikai Zodiako ženklų? Metai jau įpusėjo. Pasitikrinam, kur ir kiek laimės atseikėta kiekvienam?

Avinas

Avinams šiemet laimės suteiks jį supantys draugai ir artimieji. Galiausiai jiems pavyks suvaldyti finansinius reikalus, todėl 2014 metais pinigai turėtų nekelti rūpesčių. Liepos mėnesį sėkmės planeta Jupiteris įeis į jų astrologinio būsto penktąjį sektorių, atsakingą už meilę, sėkmę, talentus, todėl jie gali tikėtis daugybės laimingų akimirkų.

Tauras

REKLAMA

Galingasis Jupiteris, likimo ir sėkmės valdovas, padės jums gauti naudos derybose, trumpose išvykose ir apskritai sėkmė jus lydės bendraujant, komunikuojant įvairiausiomis priemonėmis. Šiemet Taurams bus lengva aplinkiniams parodyti, kas čia yra protingiausias iš visų. 2014 metais, atrodo, tiesiog žinosite visus atsakymus, nesvarbu, kokį klausimą lemtis jums užduotų. Kai Jupiteris įeis į Liūto ženklą, Tauras nuspręs investuoti į nekilnojamąjį turtą (su puikiu vaizdu!)

Dvyniai

Šiems Oro elementui priskiriamo ženklo atstovams  patinka visur dalyvauti, bendrauti, bet 2014 metais tai nebus lengva. Sėkmei koją kaišios karingasis Marsas. Greičiausiai laimę patirsite per partnerius, tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe. Laimingų proveržių tikėkitės, kai pasidalysite idėjomis, pasikalbėsite su tinkamais žmonėmis tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Vėžys

Saturnas šiemet bus užvaldęs Vandens stichijos valdomo ženklo meilės ir laimės sektorių. Tai Vėžiai jausis labai nelaimingi, tai itin laimingi. 2014 metais jiems teks prisitaikyti prie tokių svarstyklių, kurias sūpuos Saturno planeta. Pasikliaukite intuicija, ji tikrai jums padės šiemet atrasti (ar atkasti) aukso puodą.

Liūtas

Šiaip jau laimę ir sėkmę žarstys Jupiteris, bet prisidės ir Uranas, kad sėkmė šiemet jūsų neaplenktų. Artėjant gimtadieniui, Liūtams patariama atsiplėšti nuo minios, elgtis taip, kaip liepia jų širdis, protas, intuicija, o ne klausyti, ką sakys kiti. Tik taip Ugnies ženklo atstovai pasigaus sėkmę ir laimę. Pasinaudokite jums palankiomis galimybėmis.

Mergelė

Taigi sėkmės, turto planeta Jupiteris jiems turėtų garantuoti gerus metus. Jei netyčia, tarsi iš dangaus nukristų nemaža suma pinigų, Mergelės turėtų dėkoti Jupiteriui (dar ir Uranui). Pinigai ateis per svarbius asmenis, mokytojus, vadovus. Kai kurie aktoriai ar muzikantai, dainininkai gali tikėtis staigaus išgarsėjimo.

Svarstyklės

2014 metais Svarstyklėms laimė ir sėkmė asocijuosis su žmonėmis. Kai vėl ims viskas eiti kaip per sviestą, jos ims labiau savimi pasitikėti ir jausis ne blaškomas likimo, kaip nupūstas medžio lapas, bet gebantis savo gyvenimą kontroliuoti žmogus. Pokyčiai Svarstyklėms bus į gera, todėl joms patartina nesilaikyti įsikibus praeities, įprastų dalykų. Sėkmė darbe padės susipažinti su svarbiais ir įtakingais žmonėmis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA