REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 30–07 06 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šios savaitės pradžioje turinčius porą Avinus trikdys bendravimas su partneriu. Iš tų nesusipratimų ar nesusikalbėjimų nereikėtų daryti toli siekiančių išvadų. Vėliau gali paaiškėti, kad jums trūko informacijos, todėl neteisingai kažką supratote.  Gali būti ir taip, kad kai kuriems šio ženklo atstovams logišką sprendimą priimti trukdys jausmai. Bet, artėjant savaitės viduriui, tiksliau, antrai savaitės pusei, geriau seksis viską įvertinti, atskirti proto ir širdies balsą.

Tauras. Savaitės pradžioje jums gali atrodyti, kad mylimas žmogus jūsų nemato ar nepastebi. Galbūt šiuo metu nemažai bendraujate ir tarsi išnykote bendrų draugų ir pažįstamų minioje? Taurai manys, kad jų išrinktasis ar mylimoji daugiau dėmesio skiria kitiems. Kai kuriems jų nepasitenkinimą ar nusivylimą sukels tai, kad partneris ignoruoja ar nevertina Tauro ženklo atstovų pasiekimų ar talentų. Nepriimkite to asmeniškai, nes gali būti, kad tai – tik nesusipratimas. Jau nuo antradienio jūsų padangė turėtų prašviesėti.

Dvyniai. Prasidėjus savaitei gali paaiškėti, kad jūsų lūkesčiai, susiję su meile ir darbu, yra nerealistiški. Jei manėte, kad lengvai įgyvendinsite darbe tai, ko siekiate, galbūt net asmeninių santykių sąskaita, jūsų laukia nemalonus prabudimas. Jei nesulauksite priekaištų iš artimo žmogaus, patys galbūt jausitės kalti. Tikėtina, kad gausite gerą darbo pasiūlymą, bet dėl jo gali kentėti santykiai. Galutinį sprendimą priimkite po antradienio, tada jis bus teisingesnis.

Vėžys. Savaitės pradžioje galite jaustis nusivylę meile ar širdies reikalais, santykiais. Jeigu skiriasi jūsų ir partnerio požiūris į religiją, dvasingumą, galbūt jausitės blogai, nes slėpsite savo nuomonę? Tokios aukos yra visiškai beprasmės, greičiau jau – žalingos santykiams. Penktadienį tarp jūsų ir jums brangaus žmogaus gali kilti rimtas ginčas. Elkitės gražiai.

REKLAMA

Liūtas. Šio ženklo atstovus gali sutrikdyti keisti draugo ar draugės signalai, kurie skatins užmegzti romantišką ryšį. Jeigu trauka ir susidomėjimas yra abipusiai, jausitės sutrikę. Svarstysite, ar gera mintis leistis į artimesnius santykius, nes tai gali kainuoti draugystę. Neskubėkite daryti sprendimo. Ilgiau apmąstykite visus minusus ir pliusus. Jeigu šie svarstymai susiję su virtualia, internetine, pažintimi, būkite itin atsargūs. Tie, kurie į susitikimą su internetiniu draugu ar drauge eis savaitės pradžioje, vertėtų rinktis saugią viešą vietą, neatskleisti pernelyg daug informacijos apie save. Tas žmogus, kaip pasirodys vėliau, gali būti apsimetėlis.

Mergelė. Jeigu esate vedę ar įsipareigoję, su artimu žmogumi gerai praleisite laiką savaitgalio renginyje. Gal tai bus festivalis, koncertas ar asmeninė šventė. Su partneriu jausitės gerai, nes bendra nuotaika kurstys tarp jūsų romantines kibirkštėles. Gali būti ir taip, kad tam tikros Mergelės mylimąjį ar mylimąją užkels ant pjedestalo. Aišku, kai kalbama apie jausmus, artimo žmogaus paveikslas neturi būti moksliškai tikslus. Vienišiams savaitgalį, ypač penktadienį, yra didelė tikimybė sutikti žmogų, su kuriuo gali užsimegzti rimtas ryšys.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA