REKLAMA

Liepos mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Liepos mėnesį dauguma Zodiako ženklų atstovų bus linkę sulėtinti gyvenimo tempą ir pagalvoti apie poilsį.

Tie, kurie atostogų šiuo metu nenumatė, taps dirglesni ir ne visada sugebės suvaldyti emocijas. Kiekvienas neatsargus žodis gali tapti kibirkštimi, įžiebiančia konfliktų ugnį, ypač santykiuose su kolegomis ir artimaisiais.

Vasaros vidurys daug kam sužadins norą vystytis, tobulėti, imti iniciatyvą į savo rankas. Kiti nuspręs išbandyti jėgas kūryboje. Ypatingos sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų liepos mėnesį gali tikėtis Vandenis, Mergelė ir Šaulys.

AVINAS

REKLAMA

Liepos mėnuo Avinui bus kupinas visokių netikėtumų, išsiskyrimų ar susitikimų, įvairių pažinčių, kurios ateityje gali suteikti daug džiaugsmo akimirkų. Jam reikia nepraleisti pasitaikiusių progų ir į viską žiūrėti pozityviai.

Meilė

Avinas liepos mėnesį bus ypač nusiteikęs meilei, todėl skirs savo jausmus iškart keliems partneriams. Jis jausis patiriąs per mažai emocijų su vienu žmogumi ir bandys padengti šį trūkumą iš šalies, tvirtai įsitikinęs savo teisumu.

Karjera

Liepos mėnesį Avinas bus lyderis darbe ir sustiprins savo autoritetą. Partneriai ir kolegos bus linkę jo klausytis ir su juo tartis. Darbe jis jausis gerai ir jam seksis.

Pinigai

Nestabili finansinė padėtis padės Avinui suprasti, kad geriau nepriimti su pinigais susijusių sprendimų, jeigu nėra įsitikinęs sėkme, ir atidėti veiksmus geresniems laikams.

Sveikata

Stipriai Avino sveikatai liepos mėnesį negrės virusai ir infekcijos, tačiau jam reikia atkreipti dėmesį į savo veiklą. Jam gresia pervargimas ir traumos nuo per didelio krūvio.

JAUTIS

Idealiausia būtų šį mėnesį Jaučiui išvykti atostogauti su šeima ar mylimu žmogumi, nes jam bus sunku išvengti nervingumo.

Meilė

Jaučiui liepos mėnesį derėtų su brangiausiu žmogumi susėsti ir atvirai pasikalbėti, neslepiant nieko. Tik atvėrę vienas kitam savo kortas, partneriai galės nuspręsti, ką jiems daryti toliau.

Karjera

Jaučiui derėtų be pykčių ir priešiškumo išsiaiškinti problemas darbe ir aptarti reikalus. Jis pastebės, kad ramiai ir taikiai lengviau viską išspręsti. Jaučiui žvaigždės pataria neimti giliai į širdį jokių nemalonių nesusipratimų darbe, nes problemos pačios pamažu išsispręs, jeigu jis jų neaštrins.

Pinigai

Net nedidelės dovanėlės, smulkios išlaidos brangiam žmogui padės gerokai pagerinti santykius su juo. Jaučiui liepos mėnesį neverta būti šykščiam ir per daug taupyti. Dosnumas papuoš jį ir padės išspręsti daug problemų.

Sveikata

Dėl pasitaisiusios Jaučio nuotaikos pagerės jo santykiai su antrąja puse. Jautis labiau ims domėtis sveiko gyvenimo būdo principais, todėl išvengs ligų ir depresijos. Jam derėtų užsiimti joga arba įsigyti mėnesinį abonementą į sporto klubą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA