REKLAMA

Liepos prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Duonos ir žaidimų! Šį senovės romėnų šūkį galima pritaikyti liepos mėnesiui. Jį, pagal kinų horoskopą, valdo metalinė Ožka, kuri iš mūsų pareikalaus daugiau tvarkos. Tai gali kiek pristabdyti norą žaisti, o gal kaip tik suteiks aiškesnės struktūros žaidimo eigai.

Taip mažiau blaškysimės ir sutaupysime energijos, kurią patartina panaudoti bendraujant. Apsižvalgykite aplink. Galbūt kam nors reikia jūsų paramos, o gal kas ją galėtų suteikti jums? Mėnesį valdančiai Ožkai labai svarbi užuojauta, gailestingumas, geraširdiškumas.  Ji su metų valdovu mediniu Arkliu suteiks mums drąsos atverti širdį meilei, aktyviau siekti asmeninės laimės.

Žiurkė
Nesustabdysi upės bėgimo

Pagaliau galite atsipalaiduoti, vėl gyvenimas ims tekėti sklandžiai sava vaga. Dabar situacija klostysis taip, kad be didelių pastangų sulauksite palankių progų ir galėsite žengti didelį žingsnį į priekį. Širdies reikaluose tikėkitės švelnumo ir harmonijos. Ilgai poroje esančiųjų ryšys stiprės, vienišiams palankus metas susipažinti ar stiprinti naują draugystę.

REKLAMA

Jautis
Nieko nėra neįmanomo

Dažniausiai atkakliai ir kantriai  veržiatės į priekį, nesidairydami, ar kas jums padeda, ar ne. Šį mėnesį pajausite, kad aplinkiniai jus supranta ir palaiko, nebereikės kinkuoti vieniems. Apskritai liepa jums bus bendražmogiškų ryšių metas. Įmanomas ir toks variantas, kad jūsų laukia linksmieji jausmų kalneliai.  Tai reiškia, kad ramu nebus. Svarbiausia, kad suvoktumėte, ko norite. O iki tol mėgaukitės netikėtumu, juk visaip gali būti.

Tigras
Viskas gerai?

Tigrams liepos mėnesį nepritrūks geros nuojautos, o taip pat gebėjimo pasirodyti tinkamoje šviesoje. Jeigu norite, kad pavyktų projektas, ne tik rūpinkitės ryšiais, bet ir tinkamai planuokite ir organizuokite. Meilės reikaluose pageidautina pusiausvyra, nuosaikumas. Ar abu partneriai gerai jaučiasi, ar kažkuriam vis tenka taikytis, nusileisti? Stiprusis Tigras karts nuo karto turėtų parodyti ir jautriąją savo asmenybės pusę.

Kiškis
Jausmų investicija

Pats laikas lįsti iš slėptuvės ir įsimaišyti į minią. Tai ne tik pakels nuotaiką, bet ir įkvėps kurti, veikti. Tie, kurie šiuo metu ieško naujos meilės, gali ir atrasti. Dabar tam palankus laikas. O štai finansiniuose reikaluose, kitaip nei romantiniuose, geriau būti atsargesniems. Verčiau investuokite į jausmus, o ne į vertybinius popierius.

Drakonas
Pusiausvyros pamokos

Dabar svarbu paisyti partnerių, kolegų, komandos ir sugebėti bendradarbiauti. Drakonų šį mėnesį laukia nesusipratimai ir abejonės. Štai kodėl reikėtų mažiau spėlioti, interpretuoti, o daugiau klausti, teirautis, aiškintis. Tai padės užkirsti kelią problemai dar jos užuomazgoje. Asmeniniame gyvenime teks imtis atidėliotų reikalų. Galbūt tesėti seniai duotą pažadą?

Gyvatė
Drąsiau pirmyn

Šį mėnesį jūsų laukia energijos pakilimas. Taip pat pasijausite kupini entuziazmo, noro veikti, spręsti, daryti… Labai gerai, nes palankių aplinkybių bus, todėl jums tereiks drąsos jas priimti ir tinkamai pasinaudoti. Dabar ir aplinkiniai pajaus gerus jūsų energijos virpesius, todėl vienišiams palankus metas susipažinti, ieškoti sielos ir kūno draugo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA