REKLAMA

Teisinga mityba pagal stichijas

REKLAMA

Astrologai, vadovaudamiesi tuo, kokiai stichijai priklausote, gali patarti, kaip maitintis, gerinti sveikatą.

Tarkime, Ugnies stichijai priskiriami ženklai Avinas, Liūtas ir Šaulys, manoma, turi daugiau energijos ir gyvybingumo nei kiti ženklai.

Žemės elemento atstovai Tauras, Mergelė ir Ožiaragis pasižymi pastovumu ir ištvermingumu, didesniu nei Ugnies ar Oro ženklai.

Oro elemento atstovai Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis pagal energingumą yra antri Zodiake.

Vandens ženklai Vėžys, Skorpionas ir Žuvys priskiriami prie emociškai nestabilesnių, dažniau besikeičiančių nuotaikų žmonių. 

REKLAMA

Sveikatos stiprumas priklauso nuo kiekvieno mūsų gebėjimo prisitaikyti prie pokyčių. Svarbu atrasti dalykus, kurie mums tinka, kas padeda mums ištverti pasikeitimus, leidžia stiprinti save ir suprasti, kada ir kokio pastiprinimo mums reikia.

Ugnies ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnis padeda reguliuoti virškinimą, ji degina tai, ką į save įdedame, leidžia įsisavinti mums svarbius maisto elementus. Ugnis taip pat išvalo organizmą, padeda atsikratyti virusų, bakterijų, šalina toksinus. Ugnies ženklų atstovai lengviau įveikia ligas. Jie natūraliai yra atsparesni aukštesnei oro temperatūrai.

Ugnies perteklius

Ugnies ženklai yra linkę „perdegti“, pervertinti save ir išeikvoti jėgas. Šio elemento perteklius skatina Ugnies ženklų nekantrumą, pyktį, o tai organizme pasireiškia kaip hipertenzija, padidėjęs kraujospūdis, arba padidėjęs sergamumas įvairiais uždegimais. Ugnies perteklių organizme įmanoma sumažinti maistu (šaldančiu, drėgnesniu, sunkiau virškinamu), taip energijos pusiausvyra Ugnies ženklo atstovų kūne normalizuojama.

Valgykite: grūdinių kultūrų maistą, žalias, neapdorotas daržoves.
Venkite: aštraus maisto, raudonos mėsos.
Vaistas: įvairios raminamosios vaistažolės kaip ramunėlės, kalpokė, valerijonas, melisa.

Ugnies stygius

Kai organizme trūksta ugnies elemento, Ugnies stichijos ženklams sunkiau įveikti ligas. Dažniausiai tada sutrinka jų gebėjimas virškinti maistą ir įsisavinti naudingas medžiagas. Tada patartina vengti šaldančių maisto produktų,  aštraus, sauso, lengvo, itin aromatingo maisto.

Valgykite: citrinas, jogurtą, karčias žalias daržoves, pavyzdžiui, lapinių kopūstų salotas, maistą gardinkite garstyčiomis.
Venkite: visų kitų pieno produktų, mėsos.
Vaistas: rinkitės virškinimą skatinančias vaistažoles, aitriąsias paprikas, muskatą, gvazdikėlius, cinamoną, česnaką, imbierą.

Žemės ženklai: Tauras, Mergelė, Ožiaragis

Žemės elementas valdo griaučių ir šalinimo sistemas. Žemės stichijos atstovai yra linkę turėti antsvorio, taip pat hormoninės sistemos sutrikimus. Jeigu jie per daug valgo sunkių, daug Žemės elemento turinčių maisto produktų, tai tik skatina šiuos ženklus būti sėslesnius, ne tokius judrius. Žemės stichijos ženklai natūraliai linksta prie gamtos, jiems svarbu joje pabūti, kad atgautų pusiausvyrą. Tada jie būna atsparesni įvairiausiems peršalimams.

Žemės perteklius

Šio elemento perteklius organizme pasireiškia kūno sunkumu, sumažėjusia energija, inertiškumu. Sulėtėjusi medžiagų apykaita atsiliepia audiniams, jie storėja, tai yra storėja oda, kaupiamas kalcis kūne, padidėja plaukuotumas, taip pat išauga rizika, kad organizme formuosis įvairių auglių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA