REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 07–13 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Santykiai klostysis puikiai, todėl jausitės laimingi. Pirmadienį su partneriu ar nauju mylimuoju pasikalbėsite, išsakysite savo jausmus, poreikius. Jis ar ji bus laimingi tai išgirdę ir galbūt norės jūsų poreikius patenkinti. Tiesą sakant, iki sekmadienio jausitės taip, lyg partneris būtų pasivertęs džinu ir pildytų visus jūsų norus ir pageidavimus. Taigi išdrįskite juos išsakyti.

Tauras. Antradienį Taurams bus ypatinga diena. Suprasite, kaip būna, kai išsipildo meilės pasaka. Žvaigždės jus palaikys, padės pasikalbėti su partneriu ar jums svarbiu žmogumi. Pasakykite jam ar jai, kas jums svarbu, kas rūpi. Greičiausiai šis žmogus palaikys visas jūsų idėjas, pasiūlys pagalbą jas įgyvendinant. Taip pat tikėkitės rimto pokalbio apie jūsų santykių ateitį.

Dvyniai. Būsite laimingi ir mokėsite tai parodyti. Pirmadienį su jums svarbiu žmogumi džiaugsitės kažkokiu jums svarbiu įvykiu. Net jei tai nebus kažkas ypatingo, puikiai kartu praleisite laiką. Vienišiams tai bus tinkama diena susitikti su nauju pažįstamu ar nauja meile, o gal pakviesti žmogų, kuris jus domina, į pasimatymą. Na, o sekmadienį nuo jausmų taps karšta. Venera, meilės planeta, bus jūsų ženkle, ji pasiųs reikiamą signalą seksualiajam Marsui (jis dabar yra jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje).

Vėžys. Meilės reikalai bus rimti, bet kartu jie gali būti ir labai reikšmingi, suteikiantys stabilumo. Antradienį su mylimu žmogumi galite nuspręsti, kad jūsų santykiai yra gerokai daugiau nei geras laiko leidimas kartu. Jei jūsų jausmai sustiprėjo, užaugo, išdrįskite juos parodyti. Tiesą sakant, šeštadienį netgi galite nuspręsti įsipareigoti. Jeigu jau tai padarėte, tądien aiškiai matysite, ką gavote.

REKLAMA

Liūtas. Jus gali suintriguoti žmogus, kurį šią savaitę netikėtai sutiksite viename renginyje ar susibūrime. Šis asmuo bus ryški individualybė, pasitikinti savimi, drąsiai dėstanti savo mintis. Tai kažkaip jus padrąsins, įkvėps išdrįsti patyrinėti naujas teritorijas. Nė sekundės nesuabejosite dėl tokios avantiūros. Jus taip sužavės šis žmogus, kad staigiai šoksite į romantinį nuotykį. Jis tebus trumpas, bet jaudinantis. Nerkite, jei užteks drąsos.

Mergelė. Pokalbis su partneriu ar jums svarbiu žmogumi, kuris vyks antradienį, suteiks jums informacijos apie santykius. Paaiškės, kad jie turi pakankamai potencialo gyvuoti ilgai. Šeštadienį pilnas Mėnulis bus jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje, todėl santykiuose tikėkitės lemiamo pokyčio. Jei viskas klojasi gerai, pasijausite artimesni su partneriu. Vienišiams ši pilnatis sustiprins vienatvės, atskirtumo jausmą. Nepasiduokite. Tas laikas, kai būnate vieni, gali būti skirtas apmąstyti būsimam ryšiui, kad jis būtų dar prasmingesnis už buvusįjį.

Svarstyklės. Šią savaitę kosminiame meilės laive būsite dar vienas laimingas keleivis. Visai tikėtina, kad savaitės pradžioje partneris jus netikėtai nustebins romantišku gestu. Jis bus originalus ir tikrai jums pakirs iš laimės kojas. Sekmadienį niekas neišjudins jūsų tikėjimo meile. Visai tikėtina, kad su jums svarbiu žmogumi pajausite dvasinį ir intelektinį ryšį, o tai ypač atsilieps jūsų miegamojo reikalams. Bus karšta.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA