REKLAMA

Zodiako stiliaus jausmas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Astrologų teigimu, skirtingų Zodiako ženklų atstovai skirtingai rengiasi, domisi arba ne mada, mėgsta išsskirti iš kitų arba, atvirkščiai – ištirpti minioje.

Avinas

Šio ženklo moterims vaikščioti po parduotuves – tikra šventė. Daug dėmesio jos skiria aksesuarams. Drabužius renkasi šiltų ir ryškių spalvų. Mėgsta švarkelius ir sijonus.

Jautis

REKLAMA

Po Jaučio ženklu gimusios moterys pirmumą teikia kelnėms, po to suknelėms. Jas galime drąsiai vadinti mados puoselėtojomis: lengvai priima mados naujoves ir tendencijas. Tačiau su amžiumi vis dažniau laikosi savo pačių susikurto stiliaus. Jautukes žavi moteriškos lengvos spalvos, pavyzdžiui, rožinė ir melsva. Vakarinė apranga joms – konservatyvi ir tamsių, dažniausiai juodos spalvos.

Dvyniai

Puikus Dvynių bruožas – loginis mąstymas. Ir netgi per išpardavimus. Jos niekada nepameta galvos dėl patikusio daikto ir bando protingai paskirstyti šeimos biudžetą. Net turėdamos ribotas finansines galimybes, Dvynės sugebės įsigyti patį madingiausią daiktą. Drabužius jos renkasi atidžiai, mėgsta pilką, geltoną, mėlyną ir žalią spalvas.

Vėžys

Šio ženklo moterys retai būna ryžtingos ir tiesmukos rinkdamosi aprangą. Kartais joms mano, kad atrodys arba labai kvailai, arba juokingai su išsirinktais drabužiais. Todėl Vėžiukės visą dėmesį sutelkia ne į stilių ir grožį, o į kokybę. Mėgsta klasikines formas ir linijas. Drabužius renkasi žalios, mėlynos ir sidabrinių spalvų.

Liūtas

Liūtėms svarbiausia – aksesuarai, ypač rankinės, ir batai. Pirkinio kaina – ne priežastis jo nepirkti, teigia šio ženklo moterys, netgi jei jų suplanuotas biudžetas jau pereikvotas. Liūtės pratusios gyventi nevaržydamos savęs, puoštis kokybiškais ir vardiniais drabužiais bei papuošalais.

Mergelė

Joms patinka drabužiai, parinkti kontrasto principu, pvz., juodos ir baltos spalvų derinys. Drabužius Mergelės renkasi protingai, stengiasi įsigyti elegantiškus ir madingus modelius. Kartais elgiasi impulsyviai – noras turėti nusižiūrėtą daiktą jas nugali, net ir suprantant, kad tuo drabužiu ji retai pasipuoš.

Svarstyklės

Tarp šio ženklo atstovių neretai pastebima pragaištinga aistra madingai ir naujai aprangai. Svarstyklės gerai jaučia stilių, žino, kokią aprangą geriau išsirinkti, koks modelis joms tinka, kokia spalva ir stilius geriausias puikiai savijautai. Joms tinka gamtos, žemės spalvos ir jų atspalviai.

Skorpionas

Šios moterys geriausiai atrodo su vakariniais drabužiais, esant lengvam apšvietimui. Skorpionės renkasi ryškius, aplinkinių dėmesį traukiančius drabužius. Mėgsta raudoną, vyšninę, juodą, alyvinę spalvas ir, žinoma, aukštakulnius batelius ar basutes.

Šaulys

Šaulės mėgsta įvairovę, perka viską, kas joms gražu (ar tiks, pagalvos vėliau), dėl to dažnai turi finansinių problemų. Joms patinka moteriškas stilius, nors dažnai susikuria savo nepakartojamą stilių. Renkasi tamsios vyšninės ir alyvinės spalvų drabužius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA