REKLAMA

Kokia populiariausio simbolio reikšmė?

REKLAMA

Tarsi savaime aišku, kad jis simbolizuoja meilę ar Meilę. Vis dėlto vieną populiariausių ar labiausiai paplitusių simbolių galima interpretuoti pagal situaciją. Jo prasmė keičiasi priklausomai nuo to, kokiai kultūrai, visuomenei atstovauja šį ženklą aiškinantis asmuo.

Kai tam tikri simboliai tarsi ima mus persekioti (prisiminkite, kai rašėme apie pasikartojančius skaitmenis ar jų sekas: http://www.alfa.lt/astromanija/straipsnis/12004/Angelo-zinute-sugalvokite-nora?psl=1)… Galbūt tai irgi kažką reiškia? Galbūt.

Kartais, kai esi paskendęs mintyse ir užduodi sau klausimų, tie besikartojantys ženklai yra tarsi atsakymas ar teisingo sprendimo patvirtinimas. Kai esame pasimetę, sutrikę, nelabai pasitikime savo pasirinkimu, retkarčiais užtenka mažų ženklų, kurie leidžia pasijausti stipriau.

Populiariausios širdies simboliui suteiktos reikšmės:

Meilė,
Vienybė,
Šventumas (dieviška meilė, Jėzaus širdis),
Bendrumas,
Jausmingumas,
Moteriškumas,
Tarpusavio trauka,
Atspindėjimas (tarsi veidrodyje).

REKLAMA

Magai širdies simbolį naudoja būrimams, užkeikimams, kai reikalai sukasi apie meilę, romantiškus santykius. Šis taip pat naudojamas per tam tikrus ritualus, kuriais siekiama sustiprinti santykius.
Daugybė kultūrų, nesvarbu, kokiame žemyne jos būtų susiformavusios, širdies atvaizdą sutartinai pripažįsta kaip meilės, gerumo, džiaugsmo, atjautos simbolį.

Krikščionybėje Šventoji arba Kristaus širdis siejama su tiesa, Dievo meile.  Širdis kaip grafinis apversto trikampio atvaizdas suprantamas kaip indas, kuriame kaupiame meilę, o taip pat iš jo pilame, tai yra meile dalijamės su kitais.

Kaip žinome iš garsiosios Dano Browno knygos „Da Vinčio kodas“, apverstas trikampis yra ezoterinis (slaptas) simbolis. Jis reiškia dievišką moteriškumą, moterų jėgą.

Apverstą trikampį pastebime ir kitoje kultūroje, indų čakrų arba energinių centrų sistemoje Širdies čakra taip pat žymima šiuo grafiniu simboliu. Čia jis nurodo į pagrindinį, esminį pradą, seksualinę energiją. Nuo šio energinio centro tarsi įžiebiama ugnis, energija, kuri teka stuburu. Apverstą trikampį galime matyti žymint ir kitus centrus – Saulės rezginio, Širdies, Gerklės ir Trečiosios akies čakrose.

Toks trikampis taip pat simbolizuoja Vandens elementą, o ezoterikoje vanduo siejamas su:

Judėjimu,
Jausmais,
Intuicija,
Perėjimu,
Psichiniu pagavumu.

Taigi stebėkite, kai tam tikroje jūsų gyvenimo situacijoje ima kartotis širdies simbolis. Einant pasivaikščioti palei upę, pamatote jomis pažymėtą grindinį, ši jus sveikina ant namo sienos, pašto dėžutės ar gaunate puodelį kavos, kuriame – iš putos susiformavusi širdutė.

Kai ją pamatote, atkreipkite dėmesį, kokie jausmai jus apėmę, ką tuo metu galvojate, kas jus jaudina? Tada pamąstykite, kuri iš išvardytų prasmių geriausiai atitinka jūsų situaciją.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA