REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 14–20 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Dabar esate tiesiog žavūs, palaiminti meilės reikaluose. Savaitės viduryje, kai sėkmės ir gerovės planeta Jupiteris įeisi į jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, žvaigždės padės vienišiams surasti meilę, o įsimylėjėliams išlaikyti aistros ugnį kaitrią. Šiame jūsų sektoriuje Jupiteris apsilanko kas dvylika metų, todėl neeikvokite gero laiko veltui. Vienišiai, tik pirmyn, nes turite galimybę sutikti tikrą gilią pasakišką meilę. Tie, kurie jau turi porą, patirs aistros ir meilės atgimimo jausmą.

Tauras. Penktadienį Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Komunikacijos arba bendravimo sektorių, tai jums padės svarbiam žmogui į ausį pašnibždėti reikiamus žodžius. Dabar bendravimas su juo ar ja vyks sklandžiai iki pat rugpjūčio 12 dienos. Jeigu turite kartu priimti kokius svarbius sprendimus, pasinaudokite šiuo laikotarpiu. Dabar bus lengva bendradarbiauti ir eiti į kompromisus. Vienišiams šis metas tinkamas parodyti save, prisistatyti naujam seksualiam kaimynui ar drąsiai megzti naujas pažintis.

Dvyniai. Penktadienį turintieji partnerį ar naują mylimąjį jausis jo dar labiau vertinami. Spontaniškai iš dėkingumo jums norėsis jį ar ją apgaubti dar didesne meile ir rūpesčiu. Visos šios jausmų investicijos tikrai yra naudingos ir jų vertė kils iki pat rugpjūčio 12 dienos. Štai kodėl dabar, jei norite gražių santykių, padarykite daugiau, nei iš jūsų tikimasi. Verta.

Vėžys. Sveikinimai visiems Vėžiams. Iki pat rugpjūčio 12 dienos jausitės nuostabiai. Venera įeis į jūsų Zodiaką, todėl būsite gražūs, patrauklūs. Aplinkiniai taip pat pastebės jūsų šį vidinį pasikeitimą, padidėjusį pasitikėjimą savimi. Taip, gausite daugiau dėmesio ir komplimentų. Dabar vienišiams tereikia šiek tiek drąsos, žengti žingsnį į priekį, nesislėpti už kitų nugarų, ir būsite pastebėti. Ypatingas, jums svarbus žmogus jus tikrai pastebės.

REKLAMA

Liūtas. Kas geresnis ir nuostabesnis už Liūtą? Tokių nėra. Bent jau Zodiake šiuo metu nėra taip žvaigždžių globojamo ženklo kaip šis. Jupiteris trečiadienį įeis į Liūto Zodiaką, tai nutinka kas dvylika metų, ir suteiks jo atstovams daugybę progų pasinaudoti siūlomomis galimybėmis ir gėrybėmis.  Šis palankus laikotarpis truks iki kitų metų rugpjūčio. Taigi šiuo metu tikėkitės žvaigždžių paramos, kuri leis įgyvendinti numatytus tikslus. Meilės reikaluose jums irgi bus ko pavydėti. Jūsų norai Visatai šiuo metu bus įsakymas. O ko trokšta jūsų širdis, ar jau žinote?

Mergelė. Jūsų draugai, pažįstami bus raktas į romantišką laimę. Šis sėkmingas periodas prasidės penktadienį ir tęsis iki rugpjūčio 12-osios. Vienišiams susirasti naują meilę greičiausiai padės draugai. Galbūt per juos, bendroje kompanijoje sutiksite žmogų, kuris suvirpins jūsų širdį? O gal kuris draugas suorganizuos jums aklą pasimatymą? Galimas ir dar vienas scenarijus: romantiškus jausmus pajausite draugui. Gali būti visaip, bet greičiausiai tas draugas neatsisakytų perkelti santykius į kitą lygmenį. Jeigu jau turite partnerį, tikėkitės daug gero laiko kartu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA