REKLAMA

Sėkmės traukos dėsnis

REKLAMA

Kiekviena akimirka savyje slepia sėkmės ir praradimo galimybę.

Netiesa, kad tik kiti, susiklosčiusios aplinkybės, situacijos, nepermaldaujama lemtis nusveria mūsų dienos svarstykles į vieną ar kitą pusę.

Patys, sąmoningai pasirinkdami, galime pasistengti, kad šviesesnių dienų mūsų gyvenime būtų daugiau.

Traukos dėsnis

Galima tai vadinti tiesiog gyvenimo ar energijos dėsniu: koks esate, tokius įvykius ir pritraukiate. Jeigu esate gerai nusiteikę, greičiausiai, ir aplinkiniai jums šypsosi, maloniai su jumis bendrauja, ir, atrodo, neprašomi skuba padėti, apskritai aplinkybės klostosi palankiai.

REKLAMA

Tik vienas svarbus niuansas, esmė slypi ne jūsų žodžiuose. Kas, kad garsiai visiems girdint kartosite, kaip jums linksma, kaip visus mylite ir iš gyvenimo tikitės vien gero. Ne. Jūsų mintys turi būti lengvos ir šviesios.

Žodžiais galite apgauti kitus, bet ne save. Mintys į išorę spinduliuoja tam tikrą energiją, kuri, sklindanti į išorę, tuojau pat rezonuoja su panašios energijos bangomis.

Štai kodėl sakoma, kad viena bėda nevaikšto, kai jau nesiseka, tai, rodos, nesėkmės puola iš visų pusių. Mintis reikėtų įsivaizduoti tarsi muses, kurios po vieną ne itin mėgsta lakstyti, šie vabzdžiai netrunka suformuoti visą debesį. Kokį – sėkmės ar įvairiausių kliūčių –  debesį sukursite, priklausys nuo jūsų pastangų. Tai yra, kiek jų įdėsite, ar stengsitės kontroliuoti mintis ir ką jos „transliuoja“ į aplinką.

Jūsų laiminga diena

Taigi ši į aplinką skleidžiama mūsų vidinė energija yra matoma kaip mūsų kūną gaubianti spalvinga aura. Ypatingų gebėjimų turintys žmonės gali ne tik jausti, bet ir matyti, kokios energijos pripildytas asmuo prie jų artinasi.

Minčių debesis, supanti kiekvieną mūsų, kuria aplink mus patrauklų kitiems lauką. Tai jis lemia, ar noriai su mumis  bendrauja pažįstami ir visiškai svetimi žmonės, ar jie pagarbiai išklauso mūsų mintis, ketinimus, netgi padeda juos įgyvendinti. O galbūt kiekvienąkart atsimušame tarsi į sieną, jaučiamės vieniši ir nesuprasti, nors aplink – galybė žmonių?

Tarkime, nusprendžiate pristatyti savo idėją žmogui, kurio paramos tikitės. Jaučiatės visiškai nusivylę žmogiškąja gimine, nebetikite, kad sulauksite pagalbos, be to, jei ir sulauksite, tikrai neketinate su visais niekšais dalytis savo sėkme. Nebent su tais keliais „normaliais“, kurie jums ištiesė pagalbos ranką. Štai šiuos signalus tas įtakingas ar turtingas žmogus pajaus ir greičiausiai apsigalvos, nors iš pradžių ketino jums pagelbėti.

Esmė slypi ne išblizgintoje išvaizdoje, šią dirbtinai suformuotą kliūtį, jei ji neparemta teigiamomis vidinėmis nuostatomis, lengvai daugelis permato kiaurai. Nereikėtų nuvertinti aplinkinių.

Palankios dienos mintys. Kaip jas sukurti?

Mūsų mintys kloja mums taką į sėkmę. Kaip sakoma, šiandien esame ten, kur mūsų mintys mus nuvedė. O rytoj atsidursime ten, kur šiandienės mintys mus nukreips.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Sėkmės traukos dėsnis” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA