REKLAMA

Romanas darbe: kuris ženklas neatspariausias?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Norėtumėte sužinoti, kurie Zodiako ženklai tvirtina esą užversti kalnais darbų, o iš tiesų lukštena daug kūniškesnes užduotis?

Sužinokite, kurie linkę poziciją išsikovoti darbu, o kurie naudojasi savo kūnu.

Kita vertus, jei kolegos yra vieniši, kas žino, gal darbe įmanoma atrasti ne tik puikų patarėją ir pagalbininką, bet ir gyvenimo draugą.

Avinas

REKLAMA

Tas asmuo, kuriam Avinas pasiskundžia, kad nespėja atlikti darbų, kaip jam sunku ar prašo pagalbos, greičiausiai jam patinka taip, kad naktimis fantazuoja apie „bendrą darbą“. Darbo vakarėliai spontaniškiems Ugnies stichijos atstovams – pavojingi. Juos greitai pagauna azartas, jie nori varžytis su kitais ir pelnyti patinančio asmens dėmesį.

Be to, aukštas pareigas užimančiam Avinui dar pavojingiau, nes po sekso kolegai ar kolegei gali išpasakoti svarbias kompanijos paslaptis. Perspėjimas šio Zodiako kolegoms, atminkite, kad, gavęs iš jūsų tai, ko nori, jis labai nesistengs. Jei norite ilgiau išlaikyti Avino ženklo atstovo dėmesį, teks sukurti visą strategiją, kad nuolatos sužadintumėte jo ar jos susidomėjimą.

Tauras

Kas jūsų įstaigoje pats sėkmingiausias? Vadinasi, tas, kuris yra šalia jo, dažniausiai bus gimęs po Tauro ženklu. Nesvarbu, kokį griežtą kostiumą vilkėtų Tauras, po juo plaka aistringa širdis. O kur dar moterys, jos tikrai leis sau po oficialia apranga vilkėti itin gundančius apatinius, nes seksas prasideda galvoje.

Taigi, jeigu norite respektabiliai atrodančio džentelmeno ar ledi šalia jūsų dieną, o aistringo žaidėjo lovoje naktį, šio ženklo atstovas – kaip tik jums. Dauguma garsių porų, gimusių po Tauro ženklu, mėgsta dirbti kartu. Jų tarnybinis romanas gali tapti pelningas, o ir virsti visiškai rimtu ilgalaikiu ryšiu.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai galėtų dirbti šnipais, kaip ir Avinai. Vienintelis skirtumas tarp jų, kad Dvyniai galėtų būti dvigubu agentu. Toks jau šis Zodiakas. Jo visiškai negąsdina tarnybiniai romanai, nes ir darbe Dvyniai mėgsta pasilinksminti, gerai leisti laiką, džiugu, kai kas nors kursto adrenaliną. Jie yra draugiški, padeda kolegoms, bet, jei kritote į akį, gali būti paslaugūs įvairiomis prasmėmis.

Jeigu dėl darbo Dvyniui tenka keliauti, tokiose išvykose jis ar ji nespjauna į kolegos pasiūlymą „atsipalaiduoti“ ir gerai kartu praleisti vakarą. Nieko nuostabaus, kad daugelio Dvynių žmonos, saugodamos savo vyrus, verčia juos nuolatos skambinti ir pranešinėti, ką veikia. Tiesą sakant, jei jau yra pagrindo nepasitikėti, tai pričiupti Dvynius gana sunku, jie tikri dvigubi ar trigubi agentai.

Vėžys

Alkoholis per dalykinius pietus? Tai gali virsti katastrofa, geriau jau susilaikykite ir išlaikykite blaivią galvą. Panašiai Vėžiams reikėtų elgtis ir vakare, kai su kolegomis nutariate užsukti į barą. Alkoholis taip jus atpalaiduoja, kad galite pasakyti aplinkiniams daugiau, negu norite. Darykite tai su labai artimais ir patikimais draugais, o ne varžovais darbe.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA