REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 21–27 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jūsų ženklo valdovas Marsas persijungs bėgius ir pereis iš Svarstyklių į Skorpioną. Tai yra gera žinia jūsų meilės reikalams. Marsas jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje išbus pusę metų. Daugelis Avino ženklo atstovų asmeniniame gyvenime, ypač santykių srityje, galbūt keliavo lyg linksmaisiais kalneliais, išgyveno pakilimus ir kritimus. Dabar galėsite džiaugtis intymumu, galimybe per seksą jausti artimą ryšį su išsirinktu žmogumi. Šis palankus periodas tęsis iki rugsėjo 13 dienos. Vienišiams žvaigždės irgi turi paguodos žodžių, sako, šį savaitgalį, per Mėnulio jaunatį, jų horizonte turėtų pasirodyti dėmesio vertas asmuo.

Tauras. Nuo penktadienio iki rugsėjo 13-osios širdies reikalai jums tikrai nesukels nuobodulio. Net pamiršite, ką toks žodis reiškia. Partneriai gali daugiau pykti, ginčytis, tačiau nepiktai. Būtent šie ginčai vėliau leis pasimėgauti karštu susitaikymo seksu. Jeigu poroje turite neišspręstų klausimų, dabar gali būti sunku eiti į kompromisus. Kita vertus, kliūtys tik užvirina jums kraują, dedate pastangų, kad jas įveiktumėte. Jums pasiseks.

Dvyniai. Per keletą pastarųjų mėnesių jūsų širdies reikaluose buvo daug veiksmo. Nuo 2013 metų pabaigos Marsas jaukė jūsų meilės gyvenimą. Kartais net užimdavo kvapą, o po tam tikrų romantinių įvykių jausdavotės vėl lyg naujai gimę. Būdavo akimirkų, kai tiesiog turėdavote dalyvauti žūtbūtinėje kovoje dėl meilės ar mylimo žmogaus. Nuo penktadienio Marsas pasiųs jums atsisveikinimo bučinį ir jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių paliks ramybėje. Tai nereiškia, kad širdies reikalai taps labai nuobodūs, bet dramų bus tikrai mažiau.

Vėžys. Pasirenkite kosminiam šuoliui, kurį jums žvaigždės numatė meilės reikaluose. Penktadienį Marsas, valdantis seksualinį potraukį, įeis į jūsų astrologinio būsto Romantikos ir malonumų sektorių. Žodžiu, supratote, su kuo susijusios šios geros naujienos. Vienišiai, eikite į pasimatymus, linksminkitės, patirkite malonumą. Nuo penktadienio iki rugsėjo 13 dienos, atrodo, visas pasaulis jums padės siekti ir pasiekti malonumų aukso puodą. Dabar neabejosite, tikslo sieksite drąsiai, pasitikėdami savimi ir stilingai.

REKLAMA

Liūtas. Pasirenkite sudaužyti bent keletą širdžių arba bent jau susukti keletą galvų taip, kad jūsų gerbėjai prarast7 pusiausvyrą ir laiko nuovoką. Savaitgalį stos Mėnulio jaunatis jūsų ženkle, dabar jus globoja ir įtakinga planeta Jupiteris. Tai sukurs labai palankią dirvą pasinaudoti tam tikromis galimybėmis, susijusioms su jausmais. Čiupkite jas. Dabar nei bet kada anksčiau esate pasirengę atverti širdį, priimti meilę ir ja dalytis. Tik ar jau žinote, kam ją atiduosite? Žinoma, čia klausimas vienišiams, o įsipareigojusiems teks pasitikrinti, ar tikrai savo širdį padovanojo TAM žmogui.

Mergelė. Venera toliau judės už komunikaciją atsakingu jūsų astrologinio būsto sektoriumi, o tai reiškia paprastą dalyką: labai gerai leisite laiką su draugais ir pažįstamais, džiaugsmą teiks bet kokia grupinė veikla. Jeigu esate vieniši, tikriausiai net nereikia sakyti, kad turėsite galybę progų susipažinti. Todėl eikite į visus vakarėlius ir renginius, kur tik jus kviečia. Įsipareigojusiems svarbu nepražiopsoti ketvirtadienio, kartu eikite į renginį, pasilinksminkite su bičiuliais. Tai teigiamai paveiks jūsų poros santykius. Juk ne visada sekasi taip lengvai bendrauti ir iš to patirti malonumą, todėl mėgaukitės puikia savaite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA