REKLAMA

Griežtai tik vienišiams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kur sutiksite tikrąją meilę? Kur geriausia atostogauti? Su kuo leistis į kelionę, o kokių kompanionų vengti, kad atostogų nepamirštumėte, na, ne visą, bet bent jau pusę gyvenimo?

AVINAS

Ugningas ekstravertas ieško sau draugų ir partnerių, kurie turi pakankamai energijos gyventi jų ritmu. Jam puikiai tinka Ispanijai priklausanti šėlionių sala Ibisa, kur vakarėliai tęsiasi iki ryto. Tik jau nesugalvokite linksmintis su Ožiaragiu, nes šis jus partemps namo, kai naktiniai klubai net nebus atidaryti. Taip pat venkite Liūto: su juo gal ir būtų smagu, bet jis labai mėgsta nurodinėti. Avinas iškart pastatys ragus. Kam gadinti sau nuotaiką nereikalingais barniais?

TAURAS

REKLAMA

Niekas taip nepaglostys Tauro savimeilės, kaip atostogos prabangiame viešbutyje, užburiančioje saloje. Kad ir Graikijos Kretoje. Jiems reikia estetiško, akis glostančio kraštovaizdžio ir puikaus aptarnavimo, kai galima mėgautis įvairiausiomis SPA procedūromis, gardžiu maistu, jausmus žadinančiais kvapais, muzika. Taip jie pamaitina visus pojūčius. Tokiose atostogose geriausias Tauro kompanionas – Vėžys. Jis neleis susižavėti gražiais veidais, o parodys tą, kuris vertas jo širdies, pavyzdžiui, patikimas Ožiaragis arba sielos ir kūno draugas Skorpionas.

DVYNIAI

Šio ženklo atstovams reikia nuotykių! Išsiruoškite į safarį Afrikoje ar Amazonės džiungles, jau kitame žemyne, Pietų Amerikoje. Tik į kompaniją nesikvieskite Liūto, jis būtinai sugadins jums romantinius reikalus, turėsite problemų ir skausmo keliantį meilės trikampį. Geriau jau ieškokite Šaulio. Jis – ir puikus kelionės draugas, ir nuotykių mėgėjas, o ir artimesnei draugystei Dvyniams šis ženklas tinka į porą.

VĖŽYS

Šiam Zodiako ženklui reikia atostogų su šeima ar draugais. Jei norisi paflirtuoti, pasimėgauti dėmesiu ir gerai leisti laiką, ieškokite Ispanijos salos Maljorkos. Vienišiams reikėtų pasisaugoti tos pačios lyties draugo, gimusio po Tauro ženklu. Šis greičiau užkariaus jums patinkančio žmogaus širdį, kol jūs tyliai lauksite ir tikėsitės būti pastebėti. Jei sutiksite Skorpioną, su juo tikrai neliūdėsite, nes šis Zodiako ženklas išjudins jus, patampys po barus ir klubus. Jei jūsų dėmesį užkariaus Tauras, jis norės tiesiog jus laikyti tvirtai apkabinęs, kad ir kur kartu atsidurtumėte.

LIŪTAS

Graikijos sala Korfu (bet jos sostinė, o ne kaimai aplink salą) bus jums kaip tik geroms vasaros atostogoms ir linksmybėms. Vaizdingi paplūdimiai, linksmi vakarėliai salos baruose ir šokiai iki ryto tiks energingiems ir dėmesį mėgstantiems Liūtams. Venkite Žuvų ženklo kompaniono, nes šis jus laikys arti savęs ir neleis linksmintis. O štai Avinai gali jus suprasti, juk žino, kad turite daug energijos, o ją būtina kažkur išlieti. Kur? Susitiksite ir sugalvosite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA