REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 28–08 03 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę rojaus ramybė bus sutrikdyta. Problema nebūtinai kils tarp įsimylėjėlių, o dėl giminaičio, kuris įkiš trigrašį į jūsų reikalus.

Gera žinia – iki penktadienio su šiuo skauduliu turėtumėte susitvarkyti. Be to, eisite išvien, kartu ginsite savo poziciją šeimos ar giminės akivaizdoje. Taip įrodysite, kad jūsų ryšys yra tvirtas.

Tauras. Įsipareigojusiems ar porą turintiems Taurams bus sunku susikalbėti su partneriu, paaiškinti savo jausmus. Gali būti, kad per daug jų laikote savyje ir neparodote. Jeigu manote, kad jis ar ji moka skaityti jūsų mintis, pagalvokite dar kartą. Tai nerealu, keiskite taktiką, kalbėkite. Greičiausiai iki penktadienio save įveiksite ir išdrįsite inicijuoti pokalbį.

Dvyniai. Meilė ir pinigai – gana sudėtingas derinys, ypač šią savaitę. Jei su partneriu būsite atviri ir sąžiningi, paaiškinsite, kad blogai jaučiatės dėl susidariusios situacijos, pavyks išlaikyti galvą virš vandens, neprarasti orumo ir savivertės. Problemos gali kilti savaitės pradžioje, kai manysite, kad turite labiau kontroliuoti poros finansus. Net jei uždirbate daugiau, nepamirškite, kad esate poroje. Išmokite dalytis, nebaksnodami į didelį savo indėlį.

REKLAMA

Vėžys. Kas atsakingas? Savaitės pradžioje dėl to gali kilti karo padėtis tarp kartu gyvenančių partnerių. Jei kuris nors susigundys tą kovą pradėti, už tai susimokėsite abu. Savaitės viduryje dėl šios padėties santykiuose jausitės nuliūdę, tačiau vilties neprarasite. Iki savaitgalio reikalai greičiausiai pasitaisys. Kas pagelbės? Gal susitaikymo seksas?

Liūtas. Šią savaitę tiems, kurie įsižiūrėjo bendradarbį ir slepia jausmus, bus sunku. Galbūt jausite tokį artumą ir trauką, kad negalėsite tam pasipriešinti, nors politika darbe skelbia, kad artimi santykiai tarp kolegų nepageidaujami. Gal net nutarsite tam pasipriešinti ir viešai paskelbsite, kad norite susitikinėti su kolega. Labai gerai šią savaitę apgalvokite savo veiksmus. Tik, jeigu esate įsitikinę, kad jausmai abipusiai, veikite ryžtingai, kitaip vėliau gailėsitės taip išsišokę.

Mergelė. Jūsų partneriui gali nepatikti, kad per daug intymaus gyvenimo smulkmenų sužino jūsų draugai. Galite šį priekaištą suprasti neteisingai ir įsižeisti. Partneris greičiausiai prašo tam tikrus dalykus pasilaikyti sau, o ne mėgina kontroliuoti jūsų santykius su draugais. Pamėginkite į situaciją pažvelgti iš jo ar jos pusės. Jei šį svarbų prašymą ignoruosite, prarasite mylimo žmogaus pagarbą ir pasitikėjimą. Gerbkite partnerį ir jūsų ryšį, nuo to bus abiem geriau.

Svarstyklės. Gausite tokį kvapą gniaužiantį darbo pasiūlymą, kurio bus sunku atsisakyti. Tik jis gali sukelti šiokių tokių nesklandumų tiems, kurie turi porą. Gal reikės vykti į kitą miestą ar šalį, o gal teks daugiau laiko būti ne namuose, tai bepatiks jūsų mylimam žmogui. Jums tereikės įvairiausiais būdais (žodžiais ir veiksmais), jam ar jai patvirtinti, kad, nors darbas svarbus, pats svarbiausias jums yra partneris. O tada pirmyn – vykitės pinigus!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA