REKLAMA

Rugpjūčio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Mėnesį valdo vandens Beždžionė. Su metų valdovu mediniu Arkliu ji skatins nuotykių paieškas.

Na, patys žinote, kur tokios nuostatos gali nuvesti meilės reikaluose. Štai kodėl kiekvienas turėtų būti sąmoningas ir atskirti, kada gražūs žodžiai tik orą virpina, o kada iš tiesų kažką reiškia.

Darbe daugiausia pasieksite, jei būsite diplomatiški. Kas pernelyg rugpjūtį savimi pasitikės ir sieks vieni susigrobti dėmesį ir šlovę, gali pasijausti taip, lyg būtų atsisėdę į širšių lizdą.

Taip pat nesiseks veikliems, kurie mano, kad svarbu veikti, o planavimui neverta gaišti laiko. Paskutinį vasaros mėnesį pernelyg nesidraskykite, nerizikuokite, ypač finansiniuose dalykuose.

REKLAMA

Žiurkė
Energijos šuolis

Rugpjūčio mėnesį po Žiurkės ženklu gimusieji pajaus didelį energijos antplūdį. Suaktyvės ir kūrybingumas. Atrodys, lyg kas būtų susimazgiusį laidą atlaisvinęs ir dabar energija tekėtų netrukdoma. Išnaudokite šį palankų laiką, padarykite kuo daugiau, nes tokie periodai nesitęsia amžinai. Svarbu šiuo metu atkreipti dėmesį į bendravimą, aiškiai reikšti mintis, pasitikrinti, ar jus teisingai suprato. Per skubą, neatidumą, nesusikalbėjimą galimi nesusipratimai. Kam be reikalo gadinti sau ir kitiems nuotaiką ir kelti įtampą?

Jautis
Susierzinimas vietoje susijaudinimo

Šį mėnesį Jaučiai gali pamesti ar būti išstumti iš įprasto gyvenimo ritmo. Tai gali juos suerzinti. Kita vertus, taip  jums suteikiama galimybė išbandyti ką nors naujo ar padaryti kažką kitaip. Tai ypač naudinga bus meilės reikaluose. Suardysite rutiną ir sužadinsite jums patinkančio ar mylimo žmogaus susidomėjimą.

Palankus mėnuo darbui, tik reikėtų pasisaugoti, kad kokie šmaikštuoliai apsukruoliai gudruoliai nenusineštų ant lėkštutės laurų, nors ne jie, o jūs sunkiai dirbote, kad juos pelnytumėte. Pasistenkite aiškiai parodyti savo indėlį, kad jis būtų pamatytas ir įvertintas.

Tigras
Vėjas, švilpiantis ausyse

Rugpjūtį Tigras taip išvystys greitį, kad jam svarbu bus nepražiopsoti svarbių dalykų. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe Tigro ženklo atstovai iš juos apėmusio įkarščio gali sukelti pasipriešinimą. Vien autoritetu sienos nepramušite ir nepateksite ten, kur norėjote. Geriau kliaukitės diplomatija. Paprastai tariant, ramiau reaguokite į kitų žmonių pastabas, nekelkite vėjo, nes tas vėjas paskui jus gali blokšti atgal tokia jėga, kad pasekmės bus nepavydėtinos.

Kiškis
Kaina – svarbi

Rugpjūtį po Kiškio ženklu gimusius žmones bus labai lengva suvilioti. Tai nebūtinai yra gerai. Svarbu klausytis vidinio balso, nesileisti įkalbamiems daryti to, ko nenorite, kas jums yra priešinga. Taip pat šį mėnesį netinka dėl šventos ramybės patylėti, jeigu kažkas ima jus glostyti prieš plauką. Tikrai neverta bet kokia kaina saugoti ramybę, kuri bus netikra, jei neišsakysite tikrų jausmų. Sąžiningumas meilę tik stiprina. Tik taip galite pasitikrinti, ar ji tikra, jei meilė nebijo tiesos ir sugeba ją priimti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA