REKLAMA

Meilės matuoklis: karšta–drungna–šalta

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Nutinka keistybių pasaulyje. Pavyzdžiui, kaip gali įsimylėti žmogų, kuris tau nepatinka, netgi erzina, lyg nieko bendro su juo neturėtumėte?

Nepaaiškinama trauka, kartais – naikinanti, sekinanti, kartais – pražūtinga. O, būna, teoriškai žvelgiant, viskas yra gerai, daug dalykų sutampa,  ir amžius, ir išsilavinimas, ir pomėgiai, netgi fiziškai pora atrodo puikiai, o nesilipina jiems santykiai, nors tu ką.

Žvaigždžių keliai, greitkeliai ir klystkeliai padeda geriau suprasti, kas, lyg povandeninės srovės, veikia mūsų meilės pasirinkimus.

AVINAS

REKLAMA

Garsėjate kaip ypač seksualus ženklas. Tačiau jums reikia romantikos, jei kas nori laimėti jūsų širdį. Vienos dienos nuotykiai ar atsitiktiniai, neįpareigojantys lytiniai ryšiai jums netinka. Būtent prasmingi santykiai jums yra kaip nuotykis, kurį norisi patirti ir tyrinėti. Žmogus pirmiausia patraukia jūsų dėmesį savo išore, taip pat jums svarbi jo reputacija. Dažniausiai turite įsimylėti žmogų, bent jau stipriai juo susižavėti, kad norėtumėte suartėti fiziškai. Pasidavę tik fizinei traukai, dažnai nusiviliate ir greitai atsitraukiate.

Kodinis žodis: karštas.
Geriausiai tinka: Avinas, Dvyniai, Liūtas, Svarstyklės, Šaulys.
Vidutiniškai tinka: Vėžys, Skorpionas, Ožiaragis, Vandenis. 
Netinka: Tauras, Mergelė, Žuvys. 

TAURAS

Vienas didžiausių flirtuotojų tarp Zodiako ženklų. Dažnai jus kaltina erzinimu. Jeigu esate įsimylėję, sunku jus išvesti iš tiesos kelio, liekate ištikimi mylimajam. Artyn prisileidžiate žmones, su kuriais matote galimybę sukurti prasmingą ryšį. Galite blaškytis, nenorėti įsipareigoti, bet galiausiai Žemės ženklui būdingas instinktas kurti namus, įleisti šaknis, nugali. Meilės reikaluose dažniausiai imatės lyderio vaidmens. Mieliau darbais, o ne žodžiais įrodote savo jausmus.

Kodinis žodis: dominuojantis.
Geriausiai tinka: Mergelė, Ožiaragis, Skorpionas.
Vidutiniškai tinka: Vėžys, Svarstyklės, Liūtas, Žuvys, Tauras. 
Netinka: Dvyniai, Šaulys, Vandenis, Avinas. 

DVYNIAI

Seksas jums yra gyvenimo būdas. Dažnai labai gerai suvokiate savo patrauklumo vertę. Retą Dvynių ženklo atstovą galima pavadinti kukliu, tyliu ar nedrąsiu, greičiau jau priešingai. Rūpinatės savo išvaizda ir viliojimo gebėjimais, todėl galite apsukti galvą bet kuriam pasirinktam Zodiako ženklui. Būna išimčių, bet dažniausiai jums prastai sekasi meluoti, tai geriau nedarykite nieko, kas verstų jus meluoti mylimam žmogui.

Kodinis žodis: kūniškas.
Geriausiai tinka: Avinas, Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.
Vidutiniškai tinka: Liūtas, Skorpionas, Šaulys.
Netinka: Tauras, Vėžys, Mergelė, Ožiaragis, Žuvys. 

VĖŽYS

Esate atsakingi, dosnūs, nereiklūs mylimieji, kol matote savo partnerį su jumis laimingą. Tačiau emocinio saugumo poreikis gali jus nuvesti į visiškai nelaimingus santykius. Esate neįtikėtinai jautrūs. Jeigu kuriate santykius su gana intensyviu Zodiako ženklo atstovu, šis lengvai, net to nenorėdamas, gali jus įskaudinti. Meilė ir aistra dažnai jums yra neatskiriamos kaip dvi vienos monetos pusės. Jeigu esate su tinkamu partneriu,  būnate ramūs, gebate išlaikyti pusiausvyrą tarp proto ir jausmų, labiau pasitikite savimi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA