REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 04–10 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Įsipareigojusiems ypatinga diena turėtų būti ketvirtadienis, kai su partneriu susiliesite ir kūnu, ir siela. Tik pradėjusiems susitikinėti bus sunku naujam simpatijai išaiškinti, ko tikitės iš meilės, ypač jei apie tai kalbėsitės penktadienį. Rimtą pokalbį geriau suplanuokite ketvirtadienį ar pirmoje penktadienio pusėje. Vėliau greičiau susinervinsite, jums trūks kantrybės. Savaitgalį mąstysite apie santykius ir vis dėlto prieisite prie išvados, kad mylimasis jums turi būti ir draugas, ne tik lovos partneris. Jei to nėra, turintieji porą persvarstys ir iš naujo įvertins esamą ryšį.

Tauras. Šią savaitę jausite poreikį su partneriu, nauju mylimuoju siekti bendros svajonės. Atkreipkite dėmesį į ketvirtadienį, tai – tinkama diena susijungti, pajausti ryšį per bendrą veiklą. Galbūt nuspręsite kartu imtis kažkokio humanitarinio, labdaringo reikalo, kai nuspręsite kažkam padėti. Tai sužadins užuojautą kažkam, kam reikia pagalbos, užuojautos, o kartu ir suartins jus kaip porą. Tam tikra prasme, savo santykio jėgą, energiją panaudosite geram tikslui. Tai jus ne išsekins, o kaip tik pakraus, sustiprins. Šiuo atveju, du tikrai yra geriau nei vienas.

Dvyniai. Jeigu jums šiuo metu reikia patarimo dėl meilės reikaluose iškilusios problemos, o gal tiesiog norite išsipasakoti, susiraskite draugo ausį, nepliurpkite asmeninių dalykų kolegoms. Penktadienį sulauksite pagalbos, netgi išminties perlų, kuriuos pažers draugas. Jeigu vis dėlto asmenines problemas aptarinėsite darbe, jums bus sudarytas vaizdas, kad neva jos yra nevertos dėmesio, nesvarbios. Taigi, rinktis jums, su kuo pasikalbėti iš širdies.

Vėžys. Su mylimu žmogumi galite būti tam tikrose dvasinėse paieškose. Ketvirtadienį su jums brangiu asmeniu pasijausite artimesni dėl pasidalytų tam tikrų filosofinių, religinių, ideologinių minčių. Tas žinojimas, kad tai jus jungia, skatins ieškoti dar didesnio artumo –  ne tik intelektinio, bet ir fizinio ryšio su juo ar ja. Gilus ryšys ir yra toks, kuris sujungia žmones ne tik fiziškai, emociškai, bet ir dvasiškai. Savaitgalį galbūt pasieksite tokį intymumo, bendrumo jausmą, kokio nesitikėjote patirti.

REKLAMA

Liūtas. Partnerystės reikalai bus dėmesio centre. Tai vis dėl Mėnulio pilnaties jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Ši pilnatis yra „rimta“. Taip bus dėl niūriojo Saturno įtakos Liūtų namų ir šeimos reikalams. Su partneriu teks spręsti kažkokius emocinius reikalus, susijusius su namais, šeima, o gal ir vienas kitu. Kad ir kaip reikalai kryptų, visada atminkite, kad esate kartu, jūsų bendras reikalas – kartu spręsti iškilusią problemą.

Mergelė. Kalbėkitės su jums svarbiu žmogumi apie viltis, svajones. Ši savaitė tam tinkama, ypač ketvirtadienis. Galite maloniai nustebti, kai netikėtai iš jo ar jos sulauksite paramos. O gal sužinosite, kad kai kurios jūsų svajonės ir giliai laikyti troškimai sutampa? Kita vertus, visai gerai pasitikrinti savo idėjas, jas tiesiog išsakyti, kartais gali pliurpti nesąmones, bet iš jų visai netyčia gali išsiristi visai puiki mintis. Net neplanuodami jau turėsite prieš akis veiksmų, idėjos įgyvendinimo planą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA