REKLAMA

Kaip Zodiakas veikia mylimojo būdą

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tik susipažinote su vaikinu ir nežinote, ko tikėtis ateityje? Pabandykite iš jo elgesio nuspėti, kokiam Zodiako ženklui jis priklauso, jeigu nežinote tikslios gimimo datos.

Avinas. Karingo temperamento, todėl dažnai užsiplieskia, yra impulsyvus. Jo nuotaika greitai kinta. Avinų emocijos primena ugnį, staigiai užsiliepsnoja ir taip pat staiga užgęsta.

Tauras. Nemėgsta skubėti, darbus atlieka lėtai, bet užtikrintai ir labai kokybiškai. Mėgsta stabilumą ir nekenčia nežinomybės bei netikėtumų. Tauro ženklo atstovai yra puikūs kulinarai. Juos, be patiekalų ragavimo, domina pats gamybos procesas.

Dvyniai. Pasižymi nepastovumu ir nenuilstamu pomėgiu bendrauti. Be bendravimo Dvyniai negali gyventi. Jiems patinka perduoti informaciją. O namų ir buities reikalai kelia nuobodulį ir depresiją.

REKLAMA

Vėžys. Ne visada išsivaduoja iš motinos įtakos. Myli šeimą, labai emocionalus, jausmingas, laukia atsakomojo rūpesčio juo. Vėžiui labai svarbu harmoningi santykiai su mama. Priešingu atveju, juos apima depresija.

Liūtas. Mėgsta demonstruoti save, daugelis jo darbų – parodomieji. Liūtas apdovanotas aktorystės talentu. Apie savo šeimą kalbą su pasididžiavimu.

Mergelė. Gimę po šiuo ženklu pasižymi punktualumu, yra smulkmeniški. Iš prigimties jie kuklūs, stengiasi būti nepastebimi, nemėgsta pozos. Labai mėgsta kai viskas jų gyvenime „sudėliota į lentynėles“.

Svarstyklės. Dažnai nepasitiki savimi, niekada nepasielgs spontaniškai ir neapgalvotai – pradžioje viską gerai pasvers, suskaičiuos pliusus ir minusus vieno ar kito veiksmo ir tik tada nutars, kaip elgsis.

Skorpionas. Laikomas seksualiausiu Zodiako ženklus. Gyvenime vadovaujasi valdingu charakteriu, viską kontroliuoja ir visada trokšta būti tik pirmas.

Šaulys. Didelis optimistas, visada ir visur atranda gerąją dalyko pusę. Daugelį Šaulių lydi sėkmė, su žmonėmis jie bendrauja mandagiai ir taktiškai.

Ožiaragis. Pagrindiginės jo savybės – tikslo siekimas, rimtumas ir ištikimybė. Ožiaragio charakteris gana stiprus ir kietas.

Vandenis. Šį atskirsite iš linksmo būdo ir meilės aplinkiniams. Lengvai bendrauja su visais ir visomis temomis. Tiesa, susižavėjęs kokia nors nauja idėja, gana greitai praranda domėjimąsi ja.

Žuvys. Tai švelnios, jausmingos ir jautrios natūros. Labai daug sugeria į save iš aplinkinių, patiki kitais, dėl ko lengvai pasimeta savo mintyse ir nepasitiki savimi. Moka užjausti, palaikyti, yra puikūs draugai, tačiau praktiškuose reikaluose su jais labai sunku.

Alfa.lt

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA