REKLAMA

Stebuklingiausios Zodiako ženklų savybės

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

„Jūsų rankos stebuklingos“, – tokius pagyrimo žodžius girdi kineziterapeutas, medicinos sesuo ar masažo specialistas. Kažkieno balsas, prisilietimas, supratingumas, atidumas, atlaidumas gali būti gydantis, todėl ir pavadinamas magišku.

Atrodytų, paprasti, žemiški dalykai – laiku pasakytas tinkamas žodis, laiku patylėta, kažkas palietė, apkabino, padėjo neklausinėdamas ir nepriekaištaudamas, – tokie tampa auksu.

Kokiomis „stebuklingomis“ arba tiesiog vertingomis ypatybėmis pasižymi Zodiako ženklai?

Avinas. Jūsų magiškos savybės susijusios su vidine energija ir gebėjimu veikti skubiai. Paprastai esate džiaugsminga, linksma asmenybė, teigiamai veikianti aplinkinius. Būkite dėkingi už ženklo jums suteiktą charakterio tvirtumą ir iniciatyvumą. Kartais nemokate pralaimėti, retkarčiais veikiate per skubotai, be būtinų apmąstymų. Uždekite raudoną žvakę, leiskite jai visiškai sudegti, taip palinkėsite sau emocinės stiprybės.

REKLAMA

Tauras. Kantrybė, pastovumas, atkaklumas – štai jūsų stebuklingi gebėjimai. Esate jautrios, tik kartais pernelyg užsispyrusios asmenybės. Jums būtina jauki, šilta, maloni aplinka, tokia jumyse išryškina geriausias savybes. Būkite dėkingi savo ženklui už kūrybinius ir meninius gebėjimus. Uždekite žalią žvakę, taip stiprinsite praktiškumą ir kūrybingumą.

Dvyniai. Išradingumas, žavesys yra jūsų savybės, kerinčios aplinkinius. Esate protingi, aktyvūs, kupini entuziazmo. Jums reikėtų nepervertinti savo energingumo ir veiklumo ir vienu metu vengti užsiimti penkiais (o gal dešimčia?!) darbų. Būkite dėkingi savo ženklui už įvairiapusiškumą ir vikrumą. Uždekite geltoną žvakę, kad sustiprintumėte intelektinius gebėjimus ir idėjų „gamybą“.

Vėžys. Jūsų stebuklingi talentai yra intuicija, įžvalga ir vaizduotė. Esate kūrybingi, švelnūs, priklausomi nuo mylimų žmonių ir patikimi. Kartais galite tapti pernelyg reiklūs, savininkiški, tačiau esate mylintys, ištikimi, jausmingi, netgi sentimentalūs partneriai. Būkite dėkingi savo ženklui už prieraišumą ir dosnumą. Uždekite sidabrinės spalvos žvakę, taip stiprinsite intuiciją.

Liūtas. Energingumas, lojalumas, dosnumas yra jūsų magiškos savybės. Jeigu turite tikslą, jo atkakliai siekiate, nepaisydami jokių kliūčių. Mėgstate dėmesį, jums sunku susitaikyti su antraplaniu vaidmeniu. Būkite dėkingi savo ženklui už tokį žaižaruojantį asmenybės žavesį ir kūrybingumą. Uždekite aukso spalvos žvakę, kad savyje stiprintumėte drąsą ir dosnumą.

Mergelė. Jūsų stebuklingos ypatybės yra praktiškumas, rūpestingumas, atsidavimas. Santykiuose esate pastovūs, laikotės civilizuotų, mandagaus bendravimo normų. Sėkmė jus ne ištinka, ją pelnote sunkiu ir atkakliu darbu. Dažnai priešinatės pokyčiams, tačiau reikėtų išmokti kartais juos tiesiog priimti, jie gali būti jums naudingi. Būkite dėkingi savo ženklui už praktinius, daugelyje veiklų praverčiančius gebėjimus. Uždekite žalią žvakę, kad savyje sustiprintumėte atsargumą ir praktiškumą.

Svarstyklės. Žavesys ir švelnumas, idealizmas ir gebėjimas išlaikyti pusiausvyrą yra stebuklingi jūsų gebėjimai. Meilus, atviras būdas, jus supanti ramybės aura gerai veikia aplinkinius. Būkite dėkingi savo ženklui už meninius gebėjimus. Uždekite rožinę žvakę, kad stiprintumėte estetinį pojūtį ir kūrybingumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA