REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 11–17 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jūsų meilės reikalai jau turėtų liepsnoti. Jei netyčia susivėlinote ir jie dar tik pradeda kaisti, žvaigždės pasirengusios jums padėti. Antradienį meilės planeta Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių (ten dar susitiks su Jupiteriu) ir išbus iki rugsėjo 5 d. Tikėkitės Visatos pagalbos širdies reikaluose.

Tauras. Ar savo mylimą žmogų jau pristatėte šeimai ir draugams? Jei ne, gera žinia yra ta, kad dabar tam palankus metas. Nuo antradienio jūsų ženklo ir meilės valdovė Venera bus jūsų astrologinio būsto Šeimos ir namų sektoriuje. Šioje pozicijoje ji išsilaikys iki rugsėjo 5-osios. Visas minėtas laikotarpis tinkamas leisti laiką su šeima, gimine ir draugais, kuriuos laikote savo šeimos nariais. Tiesą sakant, o kam daugiau, jei ne meilei tiek savo žmogui, tiek artimiesiems, skirta vasara?

Dvyniai. Dabar seksis lengviau bendrauti su jums svarbiu žmogumi. Venera, meilės ir harmonijos planeta, šią savaitę veiks jūsų astrologinio būsto Komunikacijos sektorių. Per kelias ateinančias savaites pastebėsite, kad visos jūsų mintys sukasi apie romantiškus reikalus, galbūt šiuo metu ryšitės kažkokiam svarbiam su meile susijusiam sprendimui. Taip pat pastebėsite, kad tampa lengviau bendrauti ne tik su mylimu žmogumi, bet apskritai su aplinkiniais, su jais bendradarbiauti. Dabar yra laikas kalbėti iš širdies. Nesigailėsite.

Vėžys. Jums patinkantis, mylimas žmogus ne tik pakelia nuotaiką, iškelia visa, kas jumyse yra geriausio. Tai padeda ir meilės santykiuose, ir apskritai veikia visas kitas gyvenimo sritis. Šią savaitę būsite susirūpinę kažkokia nauja galimybe užsidirbti, tai padidins jūsų pasitikėjimą savimi. Savaitgalį būsite nusiteikę švęsti aistringai ir linksmai.

REKLAMA

Liūtas. Jau gavote iš Jupiterio Aukso puodą, kai ši gerovės planeta liepą įėjo į jūsų ženklą. Greičiausiai gyvenime jums viskas klojasi gerai, todėl net nekyla minčių, kad galėtų būti dar geriau. Gali! Antradienį Venera įeis į jūsų ženklą ir ten išbus iki rugsėjo 5 dienos. Jūsų pasitikėjimas savimi pasieks neregėtas aukštumas. Aplinkiniams atrodysite dar patrauklesni. Meilės reikaluose siekite visko, ko norite, ir pasieksite. Ko daugiau norėsite, tuo geriau jums.

Mergelė. Ši savaitė tobulai tinka pasikalbėti su jums svarbiu žmogumi. Tema gali būti susijusi su lovos reikalais, bet galbūt ir su tuo, kas apskritai jus santykiuose įkvepia, pakelia, suteikia jėgų. Ar savo planais ir idėjomis jau pasidalijote su jums svarbiu žmogumi? Gal turite panašių ambicijų ir galite jas įgyvendinti kartu? Dabar tinkamas laikas tai išsiaiškinti.

Svarstyklės. Pastaruoju metu bendravimas, įvairūs susitikimai ir renginiai teikia jums džiaugsmo. Ši nuotaika tęsiasi nuo praėjusio mėnesio, kai sėkmės ir gerovės valdovas Jupiteris ėmė veikti jūsų astrologinio būsto Draugų ir grupių sektorių. Kai kurie susitikimai šią savaitę gali būti nutapyti romantiniais atspalviais. Meilės planeta Venera padės jums gerai leisti laiką su draugais ir jums svarbiais žmonėmis. Tai ypač svarbu vienišiams, neatsisakykite jokių kvietimų. Galbūt išmėginsite greitų pasimatymų arba interneto pažinčių portalų skonį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA