REKLAMA

Koks maistas tinkamiausias kiekvienam Zodiakui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Batų, papuošalų, miego, darbo, atostogų, sekso, santykių… Kokių tik horoskopų nesurasi. O štai vienas Astromanija.lt skaitytojas juokais pasiteiravo, gal kartais yra ir mityba pagal Zodiako ženklą? Yra. Juokaukite atsakingai 🙂 

AVINAS

„Nėra kada pavalgyti“, – būtent taip dažnai sako Avinai, kurie nuolatos skuba, bėga, lekia. Tačiau būtent dėl to, kad galėtų lėkti ir būti aktyvūs, pusryčiai – jiems privalomi. Tinka valgyti javinius dribsnius, saldžius kepinius (bandeles su įdaru) arba skrudintą duonelę su uogiene, atsigerti arbatos arba vaisių sulčių. Savaitgaliais, kai laiko yra (galbūt?!) daugiau, galima pasiruošti sotesnius pusryčius – kiaušinienę su kumpiu ar daržovėmis, išsivirti dešrelių. Maisto, kaip ir bet kokia kita, įvairovė Avinams yra svarbi. Žiemos sezonu taip pat tiks košės, namuose kepti „čirvablyniai“ ar kiti blyneliai. Sotumo suteiks ir orkaitėje sūrio ar mėsos įdaru užkeptos bulvės. Pietums tiks tai, kas paruošiama greitai arba geriausia pasišildyti vakar dienos pietų ar vakarienės likučius. Vakarienei tinka mėsos patiekalai su aštriais, egzotiškais prieskoniais. Tik pupelių reikėtų vengti, šios labiau tinka Avino ženklo opozicijoje esančioms Svarstyklėms. Jei jau labai norisi ankštinių daržovių, jos turi būti labai gerai išvirtos. Dažną Avino ženklo atstovą atstumia patiekalai su kalafioru ar raugintais kopūstais.

TAURAS

REKLAMA

Taurai mėgsta maistą. Viso grūdo skrebučiai, javinukai, javų dribsniai, kepti ar virti kiaušiniai, omletas su daržovėmis ir lašiša suteikia jiems energijos. Košė su medumi ar mėgstamais prieskoniais, naminiai vafliai arba „čirvablyniai“ jiems labiau tinka šaltuoju metų laiku. Pietums jiems geriausias paprastas gardus maistas – kvapniais prieskoniais gardintos sriubos, makaronai ar ryžiai su daržovėmis arba mėsa, kišas, salotos, mėsainiai su daržovėmis. Vakarienei jie dažnai renkasi kepsnius su daržovėmis, troškinius su pamėgtais prieskoniais. Neįmantrus, bet kokybiškas maistas jiems patinka labiausiai. Dažnai Taurai turi mėgstamus padažus, kuriuos keičia retai, tik tada, kai šie mirtinai įgrysta. Taurams reikėtų vengti grietinės, saldumynų ir pernelyg aštrių prieskonių.

DVYNIAI

Šio ženklo atstovams būtų idealu dienos maitinimosi režimą padalyti į penkias dalis. Valgyti daug vaisių ir daržovių, užkandžiauti po mažai, bet dažnai. Taip visada jausis kupini energijos. Šiltuoju metų laiku Dvyniams puikiai tinka sotūs ir greitai paruošiami vaisių ir pieno arba tik vaisių, daržovių kokteiliai. Jei laukia labai užimta diena, po kokteilio dar turėtų sukrimsti sočius pusryčius. Patys geriausi prieskoniai Dvyniams – įvairovė ir kaita. Taigi susigalvokite, kaip greitai ir išradingai panaudoti sezoninius maisto produktus. Kai šie atsibos, keisite juos kitais, nes tiesiog baigsis jų sezonas. Įsigykite lavašą ar mažų duonelių ir pietums, ypač jei dažnai būnate kur nors pakeliui ir nėra kada sustoti kavinėje, pasiruoškite sumuštinių su avokadu, agurku, pomidoru, sūriu, kumpeliu. Keisdami įdarą ir padažus, gardžiau kirsite kokybišką ir gardų maistą. Vakarienei tinka aštrūs meksikietiški ar Tolimųjų Rytų patiekalai su mėsa ir daržovėmis. Šis sotus maistas kiek apsunkins ir nuramins judrius Dvynius, padės jiems atsipalaiduoti. Makaronai su mėsa ir daržovėmis ar salotos su avokadais ir vištiena taip pat tiks šiltojo sezono vakaro valgiaraščiui. Atminkite, kad šio ženklo atstovai valgo ne todėl, kad alkani, o kad smalsu ragauti ką nors naujo. Jiems reikėtų vengti košių ir stiprios kavos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA