REKLAMA

Ar gebate sutramdyti išlaidavimo demoną?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vieni Zodiako ženklai yra tikri taupuoliai, rimtuoliai, kaupiantys pinigą ir lengvai nesusigundantys prekybininkų akcijomis ir atrakcijomis.

Kiti, nors ir neišlaidautojai, žiūrėk, ima ir „užsikabina“, vaikšto į parduotuves lyg į psichoterapijos seansus. Kokie esate jūs?

Avinas. Šio ženklo atstovai širdyje yra vaikai, todėl jiems patinka pinigus leisti sau. Jie išlaidauja taip, lyg pinigai bėgtų iš čiaupo ir niekada nesibaigtų. Avinukai dažniausiai užsikepa patikusio daikto čia ir dabar. Toks požiūris juos įklampina į skolas. Avino ženklo atstovai paprastai susižavi ne niekniekiais, o esminiais, dideliais pirkiniais. Jie keičia automobilio ar motociklo modelį į naujesnį, greitesnį, tobulesnį. Daugiau kantrybės ir planavimo padėtų Avino ženklo atstovams išlipti iš esamų skolų ir susilaikyti nuo naujų.

Tauras. Ar verta pasilepinti širdžiai ir kūnui maloniais dalykais? Tai juk būtina! Kartais Taurai gali tapti parduotuvių maniakais, nuo pirkimo priklausomais lygiai taip pat, kaip kiti nuo narkotikų, alkoholio ar azartinių žaidimų. Praktiškieji Taurai? Argi jie gali taip elgtis? Išties šis Veneros valdomas ženklas yra gana prieštaringas. Jam nepatinka švaistyti pinigus, bet jis taip myli savo prabangius daiktus… Dėl didelių ir reikšmingų pirkinių šio Zodiako atstovai mąsto ilgai, būna atsargūs, skaičiuoja, lygina, vertina. O štai maži (dažniausiai labai brangūs daiktai) ir pakiša Taurams koją. Taigi, jeigu jums rūpi jūsų ir šeimos saugumas, kontroliuokite smulkias išlaidas, tada nežinosite, kas yra finansiniai rūpesčiai.

REKLAMA

Dvyniai. Šio ženklo atstovai turi galybę priežasčių įsivelti į skolas. Pradedant akcijomis, parduotuvių nuolaidų kortelėmis ar kreditu, kuris taip ir prašosi išleidžiamas. Dvyniams pinigai yra kaip stimuliuojanti medžiaga, kuri, patekusi į jų kraują (tai yra rankas ar sąskaitą), verčia ieškoti naujų potyrių, paslaugų ir daiktų. Dvyniams gali ateiti į galvą pastatyti stambią sumelę ant ruletės, kad greitai greitai taptų turtingi. Dažnai jie ilgai galvoja apie stambius būtinus pirkinius, bet per tą laiką prisiperka daug nereikalingų ir pigių. Jų kainas sudėjus į vieną, išeina nemaža suma, paleista vėjais. Dvyniai dažnai daug moka už telefono sąskaitas, taigi, prieš pasirašydami sutartį su telekomunikacijų bendrove, jie turėtų pirma išsiaiškinti visus „kabliukus“, kuriais iš jų sąskaitos bus žvejojami pinigai. Dvyniai daug kalba apie taupymą, bet, jei nesusilaikys nuo neplanuotų pirkinių, tai taip ir liks kalbomis.

Vėžys. Šio ženklo atstovams namai yra ten, kur širdis. Taigi jie linkę daug pinigų išleisti net ir laikinam būstui patobulinti, jaukumui sukurti, kad šis virstų tikrais namais. Vėžiai labai prisiriša prie nuosavybės, daiktų. Jiems patinka manyti, kad, įsigydami juos, pinigus išleido išmintingai. Tačiau tiek maži, tiek dideli pirkiniai gali įklampinti juos į skolas, nes Vėžiai yra prekybininkų džiaugsmas, jie yra emociniai pirkėjai. Šio Zodiako atstovai gali vengti atplėšti perspėjamuosius banko laiškus, nesitikrinti sąskaitos būsenos, manydami, kad jei nemato problemos, tai jos nėra. Skolos išjudina jų nesaugumo jausmą. Ką galime patarti? Kontroliuokite jausmus, nepirkite pagauti įkarščio, turėtumėte padėti patikusį (nebūtiną!) daiktą  ir išeiti, jeigu po savaitės jo dar norėsite, tada gerai. Greičiausiai žinote, ką darote.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA